نماینده آمل : نمایش موشکی ، رخ نمایی قدرت منطقه ای ایران است

تاریخ انتشار : جمعه 02 تیر 1396 - ساعت : 19:50

کد مطلب: 24963 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده آمل : نمایش موشکی ، رخ نمایی قدرت منطقه ای ایران است

مازندشورا: ساری- ایرنا- نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت : نمایش اقتدار موشکی ' قدر اچ ' و ' ذوالفقار ' در راهپیمای روز قدس ، نماد اقتدار دفاعی و قدرت منطقه ای جمهوری اسلامی به دنیای کفر و استکبارجهانی است.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا ، عزت الله یوسفیان ملا در جمع راهپیمایی روز قدس شهر دابودشت از توابع شهرستان آمل افزود : این موشک ها همان هایی است که سپاه در جریان عملیات موشکی خود علیه نیروهای تروریستی مستقر در خاک سوریه از آنها استفاده کرد و بیش از 170 نفر از اعضای گروهک تروریستی داعش کشته و عده ای مجروح شدند و به دنیا فهماندیم که موشک های نقطه زن ما هر هدفی را در هر کجا باشد نابود می کنند.
وی ادامه داد : امروز توان و قدرت موشکی ایران در حمله به مقر دیرالزور داعش لرزه بر اندام کسانی انداخت که ایران را دست کم گرفته بودند.
نماینده مردم آمل در مجلس با بیان اینکه با توجه به تحولات اخیر در منطقه، راهپیمایی امسال روز جهانی قدس با سال های قبل متفاوت تر بوده است ، گفت : خوشبختانه امروز در میدان سپاه تهران توسط دلیر مردان سپاهی موشک ذالفقار به نمایش گذاشته شد و به دنیا ثابت خواهیم کرد ما فرزندان امام حسین (ع) هستیم و رزمندگان جان بر کف ما با بهره گیری از آن امام همام از جانشان می گذرند تا امنیت در کشور برقرار شود.
یوسفیان ملا با بیان اینکه سیاست اولیه تشکیل دولت اسراییل ایجاد رعب و وحشت بود ، اظهار داشت : همین سیاستی که امروز داعش در پیش گرفته همان سیاست اولیه اسرائیل است که برای ایجاد رعب و وحشت در میان عربها کودکان را در چشمان پدران و مادرانشان سر می بریدند و یا خانه ها را آتش می زدند.
وی افزود : متاسفانه این رعب و وحشت در میان اعراب قرار گرفت و آنها جرات نمی کردند که عرض اندام کنند و در قلب اعراب یعنی فلسطین حکومت تشکیل دادند.
یوسفیان ملا با بیان اینکه مردم وظیفه شناس ما با درک صحیح و دوراندیشی امام راحل در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین باشکوه تر از هرسال به صحنه می آیند ، گفت : مردم ما با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت خود را از مردم فلسطین اعلام داشتند و تاکنون هیچ تغییری در سیاست جمهوری اسلامی ایران صورت نگرفته است.
وی افزود : مقام معظم رهبری تاکیدات فراوانی بر حمایت ازمردم فلسطین دارند، کما اینکه امام عزیزمان فرمودند اگر همه مسلمانان یک سطل آب بر روی اسراییل بریزند اسرائیل آنان را آب می برد.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #فلسطین #اینکه #سیاست #امروز #راهپیمایی #افزود #حمایت #موشکی #یوسفیان ملا #یوسفیان #اسراییل #اسرائیل #تشکیل #اعراب #ایجاد #گرفته #خبرنگار #منطقه #نمایش #تروریستی #اندام #جهانی #نماینده #اولیه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نماینده آمل : نمایش موشکی ، رخ نمایی قدرت منطقه ای ایران است

*

*