مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2506 -تاریخ انتشار : دوشنبه 21 مرداد 1392 -ساعت : 15:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

طراحی وب‌سایت برای شوراهای اسلامی شهر و روستا

مازند شورا: گروه فنی و پشتیبانی پایگاه علمی خبری «مازند شورا» در نظر دارد برای شوراهای شهر و روستای استان مازندران با هزینه اندک اقدام به طراحی وب‌سایت‌های اختصاصی نماید.

مازند شورا: طبق ارزیابی‌های صورت گرفته از سوی سامانه مدیریت ضریب نفوذ اینترنت کشور، استان مازندران براساس میزان استفاده از تکنولوژی‌های تلفن همراه، وايمكس، فيبرنوري، دایل آپ و ADSL برای اتصال به شبکه اینترنت، با كسب ضریب نفوذ 83.85 درصد بالاترين ضريب نفوذ اينترنت كشور را با داشتن 2 میلیون و 577 هزار و 645 کاربر و یک میلیون و 509 هزار و 968 مشترک در اختیار دارد.

براساس آمارهای ارائه شده در سامانه مدیریت ضریب نفوذ اینترنت مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت، پس از مازندران، استان‌های تهران، اصفهان، خوزستان و سمنان در رده‌های دوم تا پنجم استان‌های دارای بالاترین ضریب نفوذ اینترنت قرار گرفته اند.

جایگاه بالای مازندران در بهره‌مندی از فناوری اینترنت بیش از هرچیز ضرورت داشتن وب سایت و ارائه خدمات اینترنتی را اثبات می‌نماید.

لذا مسئولین شوراهای اسلامی شهر و روستاهای استان مازندران با داشتن سایت اختصاصی علاوه بر ارائه عملکر خود و انتشار اخبار و نظرات کارشناسان در ارتباط دوسویه با شهروندان می‌توانند از دیدگاه‌ها و مطالبات آنان نیز مطلع شده و زمینه ساز راه اندازی شهرهای الکترونیک در استان گردند.

بدین سبب گروه فنی و پشتیبانی پایگاه علمی خبری «مازند شورا» در نظر دارد برای شوراهای اسلامی شهر و روستای استان مازندران با هزینه اندک اقدام به طراحی وب‌سایت‌های اختصاصی نماید. اگرچه سایر صنوف و اقشار نیز می‌توانند از خدمات طراحی سایت تیم فنی «مازند شورا» بهره‌مند گردند، اما شوراهای اسلامی شهر و روستا برای دریافت این خدمات در اولویت می‌باشند.

- طراحی وب سایت براساس ویژگی‌ها وجاذبه‌های بومی هر منطقه

- پشتیبانی 24 ساعته

- پوشش خبری اخبار شوراها در پایگاه علمی خبری «مازند شورا»

- و...

تنها بخشی از وپژگی‌های خدمات تیم فنی و پشتیبانی «مازند شورا» خواهد بود.

تلفن تماس: 09305044604
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرالکترونیک،سایت،شو - -

نظر شما در مورد : طراحی وب‌سایت برای شوراهای اسلامی شهر و روستا

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها