مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2521 -تاریخ انتشار : جمعه 18 مرداد 1392 -ساعت : 09:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معرفی تعدادی از مدیران استان به دکتر روحانی برای وزارت

مازند شورا: حدود 30 مدیر مازنی را به دکتر روحانی معرفی نمودیم تا در پست وزارت از آنها استفاده گردد و حتی یکی از این افراد جزو 3 نفر نهایی وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی نیز قرار گرفت اما متاسفانه تبدیل به گزینه نهایی نشد.

مازند شورا: حسین نیاز آذری دبیر مجمع نمایندگان مازندران که به مناسبت روز خبرنگار به همراه مدیر کل فرهنگ و اراشاد اسلامی مازندران در محل انجمن رسانه های مجازی حضور یافته بود، در پاسخ به پرسش یکی از مدیران رسانه های مجازی مازندران در مورد عدم حضور وزیر مازنی در کابینه پیشنهادی  گفت : درست است که در کابینه وزیر مازنی نداریم اما در تلاش هستیم تا در حد معاونت وزیر فرصتهایی را برای مازنی ها ایجاد کنیم .

دبیر مجمع نمایندگان مازندران در ادامه به نامه ای اشاره کرد و گفت حدود 30 مدیر مازنی را به دکتر روحانی معرفی نمودیم تا در پست وزارت از آنها استفاده گردد و حتی یکی از این افراد جزو 3 نفر نهایی وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی نیز قرار گرفت اما متاسفانه تبدیل به گزینه نهایی نشد.

نیاز آذری با مثبت ارزیابی نمودن نظر مجلس در مورد کابینه پیشنهادی گفت : مجلس برای رای دادن به وزرا خطوطی را تعیین کرده و بر اساس آن عمل خواهد نمود .

نیاز آذری همچنین به جلسه نمایندگان استانهای شمالی با وزرای پیشنهادی در روز یک شنبه هفته آتی اشاره نمود و ابراز داشت کمبودها و کاستی های استانهای شمالی  به وزرای پیشنهادی منتقل خواهد شد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در سخنان پایانی خود گفت: اگر در مسیر رای اعتماد وزیری حایز رای اعتماد نگردد نشانه مخالفت مجلس با دولت نیست بلکه مجلس در صدد است تا همکاری کاملی با آقای روحانی داشته باشد./ شمال پرسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران،روحانی، نما - -

نظر شما در مورد : معرفی تعدادی از مدیران استان به دکتر روحانی برای وزارت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها