مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2528 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 16 مرداد 1392 -ساعت : 21:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شرکت چوب و کاغذ مازندران دانشگاه علمی و کاربردی راه اندازی می‌کند

مازند شورا: شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران با هدف کسب دانش و مهارت کارگران، دانشگاه علمی و کاربردی راه اندازی می کند .

مازند شورا: مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران روز چهارشنبه در جلسه بررسی افزایش توانمندی مرکز علمی کاربردی این شرکت اظهار داشت : یکی از اهداف اصلی راه اندازی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، جذب و پرورش استعدادها، ایجاد فرصت های شغلی پایدار با تحصیلات عالیه برای کارکنان و مردم منطقه است.

ˈابوالفضل روغنی گلپایگانیˈبیان داشت : افردا شاغل در بخش سلولوزی این صنعت ، در راستای توسعه توانایی ها و ارتقا دانش در مراکز داخل و خارج کشور، آموزش های متعددی را گذرانده اند.

وی بر لزوم ارتباط صنعت با دانشگاه و اجرای برنامه های دانشگاه جامع علمی کاربردی در جهت مهارتی نمودن دانش آموختگان در محیطهای صنعتی تاکید کرد .

مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران افزود : به دلیل وجود نیروی انسانی توانمند و مستعد در استان و ضرورت آموزش نیروهای انسانی بصورت علمی ، باید شرایط را برای رشد و ارتقای مهارت های علمی تحقیقی فراهم کرد.

وی به شاخص های مهم دستیابی به توسعه پایدار اشاره کرد و اظهار داشت :ایران کشوری زنده و پایدار است و واژه پیشرفت را به رغم تحریم ها و فشارهای جانبی با شکوفایی اقتصادی کشور معنی کرده است .

در ادامه این جلسهˈ سید علی نقی عمادیˈ رئیس مرکز علمَی کاربردی شرکت صنایع چوب وکاغذ مازندران ضمن تبیین برنامه های بلند مدت مرکز و جذب دانشجو در مقطع کاردانی ، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد گفت :تربیت نیروی متخصص و کارآمد و اشتغال به کار فارغ التحصیلان ضروری است.

شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران با حدود یک هزارو 500کارگر ،سالانه حدود 190 هزار تن انواع کاغذ تحریر و روزنامه تولید می کند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : علمی، آموزشی ،دانشگا - -

نظر شما در مورد : شرکت چوب و کاغذ مازندران دانشگاه علمی و کاربردی راه اندازی می‌کند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها