مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2544 -تاریخ انتشار : سه شنبه 15 مرداد 1392 -ساعت : 13:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار رویان با مردم این شهر خداحافظی کرد

مازند شورا: در آستانه انتقال قدرت در پارلمان‌های محلی، شهردار رویان با حضور در جمع شهروندان رویانی از آنان طلب حلالیت کرد.

به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی شهرداری رویان، مرتضی مومنی شهردار این شهر در آستانه فعالیت دوره چهارم شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور در جمع نمازگزاران شهر رویان در مسجد جامع این شهر با ارائه گزارش مختصری از عملکرد شهرداری و شورای دوره سوم از شهروندان خداحافظی و طلب حلالیت کرد.

شهردار رویان دراین جمع به موقعیت جغرافیایی و استراتژیک این شهر اشاره کرد و عنوان داشت: رویان با موقعیت جغرافیایی خاص خود و استعدادهای موجود نیاز به توسعه سرمایه‌گذاری و حضور سرمایه‌گذاران داشته که تا قبل از انقلاب به بهانه سرسبزی و دریا و کوه همواره از این حیث محروم نگه داشته شد.

وی تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب و به ویژه فعالیت سه دوره شورای شهر و تعامل بین شورا و شهرداری پیشرفت‌های خوبی حاصل شد که نتیجه آن در امور زیربنایی، تفریحی و توریستی و بحث تجاری کاملا مشهود و نمایان است.

مومنی با اشاره به جایگاه شورا و لازم الاجرا بودن مصوبات شورا توسط شهرداری اظهار داشت: با وجود تورم و رکود اقتصادی با تلاش شورا به ویژه دوره سوم شورای شهر رویان پروژه‌های خوبی در این شهر پیگیری و به نتیجه رسید که مهم‌ترین آنها احداث جایگاه دو منظوره سی.ان.جی و بنزین، افتتاح سونا، استخر و جکوزی، سالن پیامبر اعظم که میزبان بیشتر مراسم شهرستانی است می‌توان اشاره داشت.

شهردار رویان افزود: احداث پل و خیابان انقلاب، سالن ورزشی کشتی، ساختمان مجهز آتش‌نشانی، پل و خیابان سبزه رود، ساختمان تجاری، اداری الماس رویان، بازسازی پارک‌ها، پیاده‌روسازی، آسفالت راه‌های دسترسی، افزایش فضای سبز شهری و ده‌ها نمونه دیگر از اقدامات شهرداری در دوره سوم شورای اسلامی بود.

  وی در پایان با اشاره به فعالیت دوره چهارم شورا و احتمال عدم حضور در این شهر از شهروندان رویانی خداحافظی و از آنان طلب حلالیت کرد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رویان، نور ، شهرداری - -

نظر شما در مورد : شهردار رویان با مردم این شهر خداحافظی کرد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها