مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2545 -تاریخ انتشار : سه شنبه 15 مرداد 1392 -ساعت : 13:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اجرای طرح ويژه انتظامی و ترافيکی در دور دوم سفرهای تابستانی مازندران

مازند شورا: جانشین فرماندهی انتظامی مازندران گفت: طرح ویژه انتظامی و ترافیکی در دور دوم سفرهای تابستانی در استان اجرا می شود

مازند شورا: سرهنگ پاسدار روح الامين قاسمي در مراسم توديع ومعارفه فرمانده انتظامي شهرستان جويبار با اشاره به فضيلت هاي ماه مبارك رمضان گفت: فضيلت هايي كه در اين ماه وجود دارد را نمي توان در هيچ زمان ديگري بدست آورد و بايد به بهترين نحو از آن استفاده كرد.
 
وي به شعار حماسه سياسي و حماسه اقتصادي اشاره كرد و افزود: رهبری مسال را سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي ناميدند، چون از يك طرف بحث انتخابات رياست جمهوري و از طرف ديگر تحريم هاي شديد و يك جانبه توسط دشمنان در مسئله اقتصادي وجود داشت.
 
جانشين فرمانده انتظامي مازندران به حضور حداكثري مردم مازندران در پاي صندوق هاي رأي اشاره و تصريح كرد: مردم مازندران با بصيرت بالاي خود حضور 93 درصدي را در انتخابات رياست جمهوري رقم زدند كه بدون شك در نوع خود بي نظير بود.
 
انهدام باند سارقان منزل در آمل
 
سرهنگ محمد صادق پهلوان، فرمانده انتظامی آمل گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت از منازل و قطعات خودرو در برخي مناطق مسکوني شهرستان آمل، موضوع به طور ويژه در دستور کار ماموران پليس آگاهي اين فرماندهي قرار گرفت.
 
وي افزود: کارآگاهان پليس آگاهي با تشکيل تيم هاي عملياتي و انجام اقدامات اطلاعاتي و تقويت گشت هاي انتظامي موفق شدند، يکي از متهمان به سرقت به نام" محمد – م  32 ساله را که با يک دستگاه خودرو سرقتي در حال تردد در سطح شهر بود، را شناسایي کنند.
 
فرمانده انتظامي آمل عنوان داشت: متهم در تحقيقات و بازجویي هاي پليس، به سرقت قطعات خودرو و منازل شهروندان با همدستي دو نفر ديگر اعتراف کرد.
 
متلاشی شدن باند جعل اسناد و زمين خواري در چالوس
 
سرهنگ حسيني نژاد افزود: در پي مراجعه فردي به ماموران انتظامي بخش کلاردشت شهرستان چالوس مبني بر  اينکه افرادي با جعل اسناد و معرفي خود به عنوان مالک اقدام به فروش زمين غير مي کنند، موضوع در دستور کار ماموران پليس آگاهي اين فرماندهي قرار گرفت.
 
وي تصريح کرد: جاعلان اسناد که بيش از دو ميليارد ريال در چند فقره چک بانکي بابت فروش زمين غير به جيب زده بودند، با همکاري شاکي و انجام اقدامات اطلاعاتي وت حقيقات پليسي فردي به نام سعيد- الف را به عنوان مظنون شناسایی کردند.
 
فرمانده انتظامي چالوس اظهار داشت: ماموران در ادامه تحقيقات با هماهنگي مرجع قضایي يکي ديگر از متهمان به جعل اسناد و زمين خواري به نام محمد- س را دستگير کردند./ مهر
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حمل و نقل،مسافر ،پلی - -

مطالب مرتبط با : اجرای طرح ويژه انتظامی و ترافيکی در دور دوم سفرهای تابستانی مازندران
نظر شما در مورد : اجرای طرح ويژه انتظامی و ترافيکی در دور دوم سفرهای تابستانی مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها