مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2559 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 10 مرداد 1392 -ساعت : 09:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن

وجود 800 آبندان فرصتي برای اشتغال زايی در روستاهای مازندران

مازند شورا: مدير كل امور روستايي و شوراهاي استان مازندران گفت :وجود 800 آبندان مازندران بعنوان فرصت مناسب اشتغال زايي و سرمايه گزاري در روستاهاي مي باشند.

مدير كل امور روستايي و شوراهاي استان مازندران گفت :وجود 800 آبندان مازندران بعنوان فرصت مناسب اشتغال زايي و سرمايه گزاري در روستاهاي مي باشند.

به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومي استانداري مازندران، رضا آزادي كناري، در اولين جلسه بررسي فرصت هاي سرمايه گذاري و اشتغال دهياري هاي استان در فريدونكنار گفت: در بحث هاي متفاوت كه امكان مطالعه بر روي آن وجود دارد كارگروهي تشكيل شود و مباحث بطور جدي در آن كارگروه مطرح و راه حل ها و پيشنهادات ارائه گردد.

وي با بيان اينكه فرصت سرمايه گذاري به معني مزيت اقتصادي است، تصريح كرد: منظور از مزيت اقتصادي اين است كه در مقايسه با ديگران چه كاري را بهتر و ارزانتر انجام دهيم تا به سودي بيشتر دست پيدا كنيم.

آزادي كناري خاطر نشان كرد: آبندان هاي استان با مساحتي بالغ بر 20 هكتار، مي تواند فرصت خوبي براي گردشگري، شيلات ، پرورش اردك و تأمين آب مورد نياز كشاورزي ايجاد كند.

مدير كل امور روستايي و شوراهاي استان مازندران با بيان اينكه زباله به عنوان طلاي كثيف و تفكيك آن امروز يك منبع درآمد محسوب مي شود ، اذعان داشت: ظرفيت ها شامل محيطي است كه خداوند به ما داده است ، جنگل و دريا از آن دسته از موهبت هاي الهي است كه مي توان از آن به عنوان كسب درآمد براي آن برنامه ريزي كرد.

آزادي كناري با تاكيد بر استفاده از فرصت هاي گردشگري استان تاكيد داشت و گفت: بايد مدت اقامت و توقف گردشگران و توريست را با برنامه ريزي بهينه و مناسب بيشتر كنيم و با همت وتلاش بيشتر با ايجاد اشتغال به دنبال سرمايه گذاري بالاتري باشيملینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : روستا، اشتغال ، آب ب - -

نظر شما در مورد : وجود 800 آبندان فرصتي برای اشتغال زايی در روستاهای مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها