مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2562 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 09 مرداد 1392 -ساعت : 12:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اعطای تسهیلات به متقاضیان نوسازی ناوگان مسافربری

مازند شورا: تسهیلات وام با مشارکت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و دوره پرداخت ۷ ساله به متقاضیان اعطا می‌شود.

مازند شورا: به منظور اجرای طرح نوسازی ناوگان مسافربری به مالکان ناوگان اتوبوسهای فرسوده با هماهنگیهای بعمل آمده، تسهیلات وام ۱۰۰ میلیون تومانی با نرخ بهره ۱۵ درصدی اعطا می‌شود.
 
نصراله‌نژاد مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان مازندران با اعلام این خبر گفت: تسهیلات وام با مشارکت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و دوره پرداخت ۷ ساله و به منظور خروج ناوگان فرسوده و در راستای افزایش سطح خدمات به مسافرین و ایمنی و بهره وری از ناوگان مسافری مناسب در حمل و نقل جاده‌ای به متقاضیان اعطا می‌شود.

وی تصریح کرد: متقاضی ملزم است نسبت به تهیه پیش فروش فاکتور خرید اتوبوس از یکی از شرکت‌های خودرو ساز طرف قرارداد سازمان اقدام کرده و گواهی اسقاط اتوبوس فرسوده دارای کارت هوشمند ناوگان و یا ارائه برگ تعهد محضری مبنی بر اسقاط وسیله نقلیه فرسوده اقدام نماید.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان مازندران افزود: مبلغ تسهیلات فروش اقساطی خرید خودرو ۸۰ درصد قیمت رسمی خودرو و حداکثر یک میلیارد ریال می‌باشد. و وصول مبلغ فروش اقساطی به صورت اقساط ساده و پلکانی و در مقاطع یک ماهه خواهد بود
وی افزود: پس از ثبت‌نام اولیه، نسبت به معرفی متقاضی برای دریافت تسهیلات اقدام خواهد شد.

نصراله‌نژاد در پایان خاطرنشان کرد: دریافت این وام، منافی استفاده از سایر تسهیلات مانند ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت و یا تسهیلات شرکت خودروساز نخواهد بود و در هر صورت مجموع تسهیلات اعطایی از سوی سازمان و ستاد حمل و نقل سوخت بیشتر از ۸۰ درصد قیمت خودرو نخواهد بود./ ایلنا
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حمل و نقل، تسهیلات، - -

نظر شما در مورد : اعطای تسهیلات به متقاضیان نوسازی ناوگان مسافربری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها