مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2564 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 09 مرداد 1392 -ساعت : 12:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن

یک هزار واحد مسکن مهر در نکا واگذار می شود

مازند شورا: فرماندار نکا گفت: یک هزار واحد مسکن مهر در نکا به زودی به افراد ثبت نام شده در این طرح واگذار می شود.

مازند شورا: ˈعلی رجبیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون یک هزار و 800 واحد مسکن مهر در شهرستان نکا در حال ساخت است که یک هزار واحد در ماه جاری به صاحبان آنها واگذار و یکهزار نکایی صاحب خانه می شوند.

رجبی اظهار داشت: بیش از 95 درصد عملیات ساخت و ساز و زیبا سازی و ... در این ساختمان ها به اتمام رسیده و مقداری از زیبا سازی ها باقی مانده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه همکاری مناسبی در زمینه مختلف مسائل زیر ساختی در این شهرک مسکن مهر از سوی دستگاههای مختلف صورت گرفته است که باید قدردان مدیران باشیم.

فرماندارنکا گفت: افتتاح تعدادی از واحدهای مسکن مهر در سال گذشته موجب رضایت مندی و اعتماد مردم نسبت به ساخت مسکن مهر شده است و استقبال مناسبی در این زمینه در این شهر صورت گرفته است.

فرماندار نکا یادآور شد: ارائه واحدهایی با کیفیت و قیمت مناسب از اولویت های برنامه مسکن مهر بوده است تا مورد رضایت مردم قرار گیرد.

رجبی ادامه داد: بطور قطع اگر قرار باشد مردم در این مکان ها سکونت کنند باید امکانات لازم برای آنها فراهم شود که خوشبختانه تمام امکانات در مسکن مهر نکا آماده است و مشکلی در مسائل زیر ساختی در این شهرک وجود ندارد



لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نکا ،مسکن ، مسکن مهر - -

نظر شما در مورد : یک هزار واحد مسکن مهر در نکا واگذار می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها