مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2570 -تاریخ انتشار : سه شنبه 08 مرداد 1392 -ساعت : 15:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تنکابنی‌ها برای برخورداری از ایمیل ملی به پست مراجعه کنند

مازند شورا: رئیس اداره پست ناحیه تنکابن گفت: تنکابنی‌ها برای داشتن ایمیل ملی و استفاده از آن به پست مراجعه و با ثبت‌نامه و فعال‌سازی Password User خود از مزایای آن بهره‌مند شوند.

مازند شورا: علی اکبر گرجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تنکابن گفت: شرکت ملی پست ایران با توجه به برخورداری از زیرساخت‌های مناسب و امن در ایجاد آدرس الکترونیک برای برقراری ارتباط نامه‌های الکترونیکی با استفاده از اینترنت ملی یا اینترنت اقدام به راه‌اندازی سامانه ایمیل ملی در این فضا کرده است.

وی افزود: تمامی ایرانیان داخل کشور می‌توانند از مزایای آن پس از ثبت‌نام و دریافت مجوز فعال‌سازی بهره‌مند شوند.

گرجی با تأکید بر اینکه از جمله مزیت‌های ایمیل ملی امنیت آن و ذخیره‌سازی تمام اطلاعات کاربران در داخل کشور و به دور از هر گونه سوءاستفاده خواهد بود و نیز موتور جستجوگر آن داخلی است، افزود: هر متقاضی پس از ثبت‌نام و فعال‌سازیPassword User name خود به صورت حضوری در اداره پست و یا  مراجعه به سایت POST.IR پس از ثبت‌نام باید به صورت حضوری به اداره پست مراجعه و آن را فعال‌سازی کنند.

رئیس اداره پست شهرستان تنکابن هزینه سالیانه این صندوق پست الکترونیکی را از تاریخ ثبت‌نام تا پایان یک سال یک هزار تومان عنوان کرد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ایمیل ملی، پست ، تنک - -

نظر شما در مورد : تنکابنی‌ها برای برخورداری از ایمیل ملی به پست مراجعه کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها