معمای جسد مرد 45 ساله/ خودکشی یا حادثه؟

تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 تیر 1396 - ساعت : 10:35

کد مطلب: 25751 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کشف جسد فاقد هویت در ساحل بابلسر/

معمای جسد مرد 45 ساله/ خودکشی یا حادثه؟

مازندشورا: این فرد حادثه دیده به این مغازه دار خود را اهل خشرودپی بندپی غربی بابل معرفی می کند و به علت مطرح کردن وضعیت مالی شلوارک 200 هزار ریالی را به مبلغ 100 هزار ریال از این مغازه دار می خرد

مازندشورا: دبیر کمیته پیشگیری از تلفات انسانی در نقاط حادثه خیز سواحل دریای خزر در بابلسر به خبرنگار ایرنا گفت: براساس گزارش شاهدان عینی این مرد 45 ساله برای خرید شلوارک به دکه حاشیه ساحل پارکینگ چهارم بابلسر مراجعه کرده و خود را از یک خانواده بسیار ضعیف معرفی می کند.

علی روستایی افزود: این فرد حادثه دیده به این مغازه دار خود را اهل خشرودپی بندپی غربی بابل معرفی می کند و به علت مطرح کردن وضعیت مالی شلوارک 200 هزار ریالی را به مبلغ 100 هزار ریال از این مغازه دار می خرد.

وی اظهارداشت: این فرد خود را به دریا می زند و در همان حومه پیکربی جانش در کنار ساحل کشف شد.

وی افزود: این جسد بی هویت از سوی نجاتگران هلال احمر به سردخانه امامزاده ابراهیم (ع) بابلسر منتقل شد تا فردا برای انجام مراحل قانونی و علت مرگ وی اینکه خودکشی بوده یا دلایل دیگر مشخص شود.

روستایی اظهارداشت: از زمان آغاز طرح سالم سازی دریا این فرد دومین غریق در سواحل بابلسر می باشد.

طرح سالمسازی دریا با هدف حفاظت از امنیت شناگران و استقرار ناجیان غریق در بیش از 90 نقطه از سواحل مازندرانی دریای خزر از اول خرداد ماه امسال به اجرا گذاشته شد.

امسال بر اساس اعلام دبیر ستاد ساماندهی دریای خزر در مازندران ، 350 نقطه حادثه خیر در سواحل مازندرانی دریای خزر برای جلوگیری از شنا با تابلوی ' شنا ممنوع ' نشانه گذاری شده است .

پارسال 79 نفر در سواحل دریای خزر در مازندران جان خود را از دست دادند که افزون بر 95 درصد آنان مسافران تابستانی بودند.


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #دریای #بابلسر #سواحل #حادثه #مازندرانی #اظهارداشت #مازندران #مغازه #امسال #معرفی #خبرنگار #شلوارک #روستایی #افزود

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : معمای جسد مرد 45 ساله/ خودکشی یا حادثه؟

*

*


X https://sport45.site/