مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2577 -تاریخ انتشار : دوشنبه 07 مرداد 1392 -ساعت : 13:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دستیابی به روستای آرمانی براساس مبانی قانونی توسعه

مازند شورا: معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: روستاها باید بر اساس مبانی قانونی توسعه یابند.

مازند شورا: ˈسید عیسی هاشمیˈ روز دوشنبه در جلسه بررسی و رسیدگی به مشکلات اهالی بخش ˈ گتاب ˈ شهرستان بابل که در روستای ˈ اطاقسراˈ برگزار شد، افزود: برای دستیابی به روستای آرمانی باید به توسعه پایدار در تمامی جنبه ها اعم از اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، عمرانی و اقتصادی توجه شود.

وی بر ضرورت انجام اقدامات گسترده برای رشد و توسعه روستا ها تاکید کرد و گفت: اگر چه به روستاها توجه ویژه شده، اما تا رسیدن به روستای آرمانی فاصله زیادی باقی مانده است و باید با استمرار این گونه جلسات در مسیر توسعه روستای آرمانی گام برداریم.

معاون استاندار مازندران با استناد به فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری، افزود: وظیفه مسوولان نظام ساختن ایرانی آباد است که هر کس از هر کجای دنیا به آن بنگرد قدرت بالای سازندگی را در آن مشاهده کند.

هاشمی برای رفع مشکلات منطقه قول مساعد داد و گفت: پیگیری برای رفع چالش ها و مشکلات روستاهای بخش گتاب بابل در دستور کار قرار دارد.

در این نشست گازرسانی، آسفالت کوچه ها، اجرای طرح جمع آوری آب های سطحی، تعویض سیم ها و تیرهای چراغ برق، اجرای طرح هادی، نصب ترانس و تعریض جاده شهید صالحی از مهم ترین خواسته هایی بود که از سوی مردم بخش گتاب مطرح شد./ ایرنالینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : روستا، توسعه، روستای - -

نظر شما در مورد : دستیابی به روستای آرمانی براساس مبانی قانونی توسعه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها