مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2579 -تاریخ انتشار : دوشنبه 07 مرداد 1392 -ساعت : 13:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رقابت 5 عضو شورای شهر برای تصدی ریاست شورای شهر ساری

در آستانه آغاز به کار شوراها

رقابت 5 عضو شورای شهر برای تصدی ریاست شورای شهر ساری

مازند شورا: رقابت و رايزني براي كسب رياست شوراي چهارم شهر ساری آغاز شده است هم اكنون 5 نفر مدعي بدست گرفتن رياست شوراي شهر ساري در دوره چهارم هستند.

از هم اكنون رقابت و رایزنی برای كسب ریاست شورای چهارم شهر آغاز شده است هم اكنون 5 نفر (2 عضو شورای سوم و 3 عضو منتخب شورای جدید) مدعی بدست گرفتن ریاست شورای شهر ساری در دوره چهارم هستند و در این راستا رایزنی هایی نیز صورت داده‌اند.

منتخبین شورای چهارم شهر ساری از هم اكنون برای تعیین صلاحیت مدیران سازمان های توابع شهرداری و شهرداران مناطق سه گانه شهر ساری تحقیقات زیادی را در دستور كار خود قرار داده‌اند.

البته تعدادی از اعضای شورای شهر ساری هرگونه جلسات و نشست‌های مشترك را پیش از آغاز به كار رسمی شورا رد می‌كنند و معتقدند حضور در اینگونه جلسات مانع تصمیم سازی و تصمیم‌گیری جدی و كارشناسی شده برای انجام مقدمات قانونی خواهد بود.

مهندس فرامرز نقیبی رئیس حال حاضر شورای شهر ساری اعتقاد دارد باید با ایجاد فضای وحدت، همدلی و تعامل سازنده و دو سویه بستر را برای كمك به خدمت رسانی و اجرای پروژه‌های عمرانی فراهم آوریم. به هر حال باید در این فرآیند به شرح وظایف و اختیارات منتخبین شورای چهارم شهر ساری احترام گذاشت./ شعبان وفایی نژاد
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساری،شوراها ،شورای ش - -

نظر شما در مورد : رقابت 5 عضو شورای شهر برای تصدی ریاست شورای شهر ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها