مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2582 -تاریخ انتشار : یکشنبه 06 مرداد 1392 -ساعت : 15:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رفع مشکل رانندگان ماشین‌های سنگین با احداث شهرک‌های حمل و نقل

مازند شورا: نماینده مردم بهشهر ، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد شهرک های حمل و نقل در منطقه پرتردد منتهی به بندر امیرآباد بهشهر ، مشکل ساماندهی رانندگان ماشین های سنگین منطقه را برطرف می کند

مازند شورا: ˈ احمدعلی مقیمی ˈ روز یکشنبه در جلسه ای که با هدف رفع مشکل ساماندهی ماشین های ترانزیتی منطقه در فرمانداری بهشهر برگزار شد، افزود: اولین شهرک حمل و نقل ماشین های سنگین در زمینی به مساحت 29 هکتار ساخته می شود و با بهره برداری از آن، دغدغه های همیشگی رانندگان ماشین های سنگین برطرف خواهد شد.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های مازندران نیز در این جلسه گفت: جا به جایی کالا از بندر امیرآباد بهشهر دچار مشکلات فراوانی است که حل همیشگی آن، نیازمند تدبیر و حمایت بیشتر مسوولان شهرستانی است.

ˈ مجیدرضا نصرالله نژاد ˈ افزود: استقرار و فعالیت هفت شرکت باربری و جابه جایی کالا در بهشهر برای تسریع در روند فعالیت بندر امیرآباد، در شهرهای دیگر استان و حتی در برخی استان های کشور نیز بی نظیر است که فراوانی تعداد این شرکت ها ، نشان دهنده حجم بالای کار و لزوم توجه بیشتر به مشکلات این قشر است.

وی ادامه داد: بیشتر شدن شرکت های باربری، موجب شد انحصار جا به جا کردن کالا از دست شرکت فعال منطقه خارج شود و این اقدام رضایت رانندگان را به دنبال داشت.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های مازندران کاهش حق کمیسیون پرداختی یکی از مزایای خارج شدن انحصار فعالیت از یک شرکت برشمرد.

فرماندار بهشهر نیز در این جلسه گفت: ایجاد فضای سالم رقابتی، زمینه مناسب تحول و پویایی بیشتر شرکت های فعال و مستقر در منطقه را فراهم خواهد کرد.

ˈ محمدتقی نورزاد ˈ به اعتراض روز گذشته برخی رانندگان ماشین های سنگین منطقه اشاره کرد و افزود: بهبود شرایط رقابتی و اقتصادی منطقه در گرو آرامش و فضای توام با سلامت و وحدت است./ ایرنالینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حمل و نقل، بهشهر،ماش - -

مطالب مرتبط با : رفع مشکل رانندگان ماشین‌های سنگین با احداث شهرک‌های حمل و نقل
نظر شما در مورد : رفع مشکل رانندگان ماشین‌های سنگین با احداث شهرک‌های حمل و نقل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها