پيام تبريك على اصغر يوسف نژاد به مناسبت ١٤ تيرماه روز دهيارى

تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 تیر 1396 - ساعت : 18:29

کد مطلب: 25826 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پيام تبريك على اصغر يوسف نژاد به مناسبت ١٤ تيرماه روز دهيارى

مازندشورا: بی شک یکی از آرمان های بلند نظام مقدس اسلامی، استقرار عدالت در ابعاد مختلف آن در سراسر ایران بوده است. در این راستا توزیع عادلانه منابع و سرمایه ها و نیز توجه به توسعه روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته در سرلوحه برنامه های نظام ، مجلس و دولتمردان قرار داشته است

مازندشورا: بی شک یکی از آرمان های بلند نظام مقدس اسلامی، استقرار عدالت در ابعاد مختلف آن در سراسر ایران بوده است. در این راستا توزیع عادلانه منابع و سرمایه ها و نیز توجه به توسعه روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته در سرلوحه برنامه های نظام ، مجلس و دولتمردان قرار داشته است. امروز مدیریت روستایی نقش اساسی در پایداری و توسعه یافتگی زندگی در روستاها ایفا نموده و قدر مسلم تاثیرگذاری مثبت آن مسلتزم فراهم نمودن شرایطی است که مهم ترین آن داشتن مسئولیت،اختیار، توانایی تامین منابع مالی پایدار و مشارکت عمومی است؛ چنانچه روستاهای آینده نه فقط از نظر وسعت و جمعیت بلکه از لحاظ حجم و تنوع فعالیت ها، ارزش های فرهنگی و اجتماعی ، قوانین و مقررات ، ساختارهای جمعیتی و همچنین انجام امورات حرفه ای ، با روستاهایی که تا به حال شناخته و در در آنها بسر برده ایم تفاوت های شگرفی خواهد داشت.

حفظ اصالت روستانشینی با تکیه بر فرهنگ ایرانی و اسلامی و گسترش امکانات و خدمات در برنامه های چهارم ، پنجم توسعه همواره مورد تاکید بوده و امیدواریم تا با ریل گذاری درست مسیر در راستای مهاجرت معکوس به روستاها و ایجاد اشتغال پایدار و درآمدهای حاصله از تولید واقعی در روستا، گام مثبتی برداریم.

نامگذاری چهاردهم تیرماه به عنوان روز دهیاری اقدامی ارزشمند و فرصتی مغتنم برای تجلیل از فعالیت های خالصانه خادمین بخش مدیریت روستایی به عنوان یکی از ارکان برنامه ریزی و پیگیری مطالبات عمومی به شمار می رود. اينجانب روز دهیاری را به کلیه دهیاران دلسوز و توانمند و زحمت کشان عرصه تلاش و سازندگی  بعنوان مدیران اجرایی روستاها تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند سبحان برای این عزیزان آرزوی توفیق و سربلندی مسئلت دارم.


على اصغر يوسف نژاد
نماينده مردم شريف سارى و مياندورود در مجلس شوراى اسلامى

نویسنده :

برچسب ها :

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پيام تبريك على اصغر يوسف نژاد به مناسبت ١٤ تيرماه روز دهيارى

*

*


X https://sport45.site/