مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2584 -تاریخ انتشار : یکشنبه 06 مرداد 1392 -ساعت : 14:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مخالفت دامادی با نامگذاری تالار فرهنگی ساری به نام مرحوم کردان

در جلسه هم اندیشی با هنرمندان ساروی،

مخالفت دامادی با نامگذاری تالار فرهنگی ساری به نام مرحوم کردان

مازند شورا: در ورودی های شهر ساری، تابلویی با تصویرمرحوم کردان را نصب کردند که نباید این اقدامات را به حساب دعواهای سیاسی و شخصی قلمداد کرد. بنده چندین دفعه برای این اقدام نزد وزیرکشور رفته و اعتراض خود را اعلام کردم./ دولت احمدی نژاد کوتاهی داشت و می خواست تالار مرکزی ساری به نام مرحوم کردان نامگذاری شود که هنوز موفق به این امر نشده، بنده پیگیر هستم و در دولت یازدهم نمی‌گذارم این موضوع عملیاتی شود.

مازند شورا: محمد دامادی صبح شنبه در جلسه هم اندیشی با هنرمندان ساروی، با اشاره به تهاجم فرهنگی و ناتوی فرهنگی دشمن در بین جوانان گفت: باید با مهندسی فرهنگی جلوی تهاجم دشمن را بگیریم.
 
وی افزود: دفتر بنده متعلق به هنرمندان بوده و این افراد می توانند جلسات هفتگی خود را در دفتر حقیر برگزار کنند تا مکانی برای هنرمندان شهر تهیه کنیم.
 
دامادی بیان داشت: نباید هنرمندان برای انجام فعالیت های هنری پول پرداخت کنند و برای دریافت مجوزکنسرت درگیر چند دستگاه اداری شوند.
 
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده مخالف نامگذاری تالار فرهنگ مرکز استان به مرحوم کردان وزیر فقید کشور هستم.
 
وی افزود: در ورودی های شهر ساری، تابلویی با تصویرمرحوم کردان را نصب کردند که نباید این اقدامات را به حساب دعواهای سیاسی و شخصی قلمداد کرد. بنده چندین دفعه برای این اقدام نزد وزیرکشور رفته و اعتراض خود را اعلام کردم.
 
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی افزود: دولت احمدی نژاد کوتاهی داشت و می خواست تالار مرکزی ساری به نام مرحوم کردان نامگذاری شود که هنوز موفق به این امر نشده، بنده پیگیر هستم و در دولت یازدهم نمی گذارم این موضوع عملیاتی شود.
 
دامادی با بیان اینکه بنده نه اصلاح طلب هستم نه اصولگرا گفت: من احزاب را قبول دارم و هرکدام مایل باشند با آنان مذاکره می کنم.
 
در پایان این مراسم طوماری به امضای چند تن از هنرمندان ساروی برای ممانعت از نامگذاری تالار مرکزی ساری به نام مرحوم کردان تهیه و جهت دفاع از حقوق هنرمندان در وزارتخانه تحویل دامادی شد.
 
در این جلسه هنرمندان با انتقاد از عملکرد رئیس فعلی اداره فرهنگ ارشاد ساری، خواستار برکناری وی از این سمت شدند.
 
هنرمندان ساروی با بیان اینکه این شخص با لابی به سمت این اداره منصوب شد و هنوزفعالیت فرهنگی انجام نداده است آوردند: چگونه چنین فردی به عنوان مدیرفرهنگی مرکز استان منصوب شد.
 
هنرمندان در این طومار با اشاره به اینکه برای برگزاری کنسرت موسیقی در سالن هلال احمر به رغم پرداخت وجه جهت اجاره سالن در گرفتن مجوز با مشکل مواجه هستیم، از نماینده شهر خود خواستند تا مشکلات و موانع سرراه هنرمندان برای ترویج و اشاعه فرهنگ بومی مازنی برداشته شود.
 
بیمه هنرمندان، اخذ مجوز کنسرت، برکناری رئیس اداره فرهنگ ارشاد، احداث خانه هنرمندان و سالن همایش جهت برگزاری کنسرت ها از دغدغه های هنرمندان ساروی بود که در دیدار با دامادی مطرح شد./ مهر
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دامادی، ساری ،کردان، - -

مطالب مرتبط با : مخالفت دامادی با نامگذاری تالار فرهنگی ساری به نام مرحوم کردان
نظر شما در مورد : مخالفت دامادی با نامگذاری تالار فرهنگی ساری به نام مرحوم کردان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها