مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2585 -تاریخ انتشار : یکشنبه 06 مرداد 1392 -ساعت : 13:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مشکل زباله مازندران با راه اندازی نیروگاه زباله سوز و کمپوست رفع می شود

مازند شورا: استاندار مازندران با بیان اینکه انباشت زباله و گازهای ناشی از آن سلامت افراد و محیط زیست را به خطر می‌اندازد گفت: با راه اندازی نیروگاه زباله سوز و کمپوست مشکل زباله مازندران رفع می‌شود.

مازند شورا: سید علی اکبر طاهایی شامگاه شنبه 5 مرداد ماه 92 در جلسه کارگروه سلامت وامنیت غذایی که در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد با بیان این مطلب که زباله از مباحث مهم استان محسوب می شود اظهارداشت: با راه اندازی نیروگاه زباله سوز و کمپوست مشکل زباله در مازندران رفع خواهد شد.
 
وی با اشاره به اینکه با به دلیل نزدیکی دریا با محل دپوی زباله نگرانی هایی به وجود می آید گفت: انباشت زباله و گازهای ناشی از آن به سلامت افراد و محیط زیست آسیب می رساند.
 
استاندار مازندران خاطرنشان کرد: با محقق شدن پروژه یک هزار میلیارد تومانی شرکت آب و فاضلاب شهری استان گام های خوبی در راستای سلامت برداشته می شود.
 
طاهایی در بخش دیگری از سخنان خود اظهارداشت: باید با مراکز و فروشندگان غیرمجاز سموم کشاورزی اقدام قانونی جدی صورت گیرد به دلیل اینکه این امر با سلامت مردم در ارتباط است.
 
وی ادامه داد: با همکاری دادگستری مازندران با مراکز و فروشندگان غیرمجاز سموم کشاورزی برخورد می شود و باید این مراکز فعالیت های خود را اصلاح و یا تعطیل کنند.
 
استاندار مازندران خواستار پیگیری و  ساماندهی نحوه عرضه مواد پروتئینی و یخ های غیر بهداشتی و مواد غذایی که در معرض تابش نور خورشید قرار دارند شد./ ایسنا
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : طاهایی ، مازندران ،ز - -

نظر شما در مورد : مشکل زباله مازندران با راه اندازی نیروگاه زباله سوز و کمپوست رفع می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها