مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2587 -تاریخ انتشار : شنبه 05 مرداد 1392 -ساعت : 18:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن

راه آهن شمال امتیاز نمایندگی فروش بلیت قطار اعطا می‌کند

مازند شورا: راه آهن شمال برای فروش بلیت قطارهای مسافربری این مسیر امتیاز نمایندگی به افراد واجد شرایط در استان های مازندران و گلستان اعطا می کند.

مازند شورا: مدیرکل راه آهن شمال روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری هدف از واگذاری فروش بلیت به نمایندگی های جدید را افزایش رفاه حال شهروندان در هنگام تهیه بلیت و استفاده بیشتر و مطلوب تر از خدمات قطارهای مسافری راه آهن اعلام کرده است.

ˈیوسف گرانپاشاˈ گفت: فراخوان برای واگذاری امتیاز نمایندگی های جدید فروش بلیت قطارها در محور شمال بر اساس اعلام کمیسیون واگذاری و نظارت بر نمایندگی های فروش بلیت قطارها، همزمان با شبکه سراسری از سی ام ماه تیر آغاز شد و تا بیست و پنجم ماه جاری ادامه خواهد داشت.

وی افزود: اطلاعات مربوط به شرایط و چگونگی ثبت نام برای این منظور در پایگاه اینترنتی به نشانی www.rai.ir در دسترس همگان قرار دارد.

گرانپاشا گفت: ثبت نام در فراخوان به صورت اینترنتی است و متقاضیان اخذ نمایندگی تا بیست و پنجم ماه جاری فرصت دارند با مراجعه به آدرس اینترنتی و مطالعه شرایط و سهمیه های در نظر گرفته شده برای هر شهر، در صورت تمایل ثبت نام کنند.

مدیرکل راه آهن شمال داشتن یک سال سابقه کار و داشتن دستکم 40 مترمربع فضا برای راه اندازی دفتر را از جمله شرایط لازم برای واگذاری نمایندگی فروش بلیت قطارهای مسافربری برشمرد.

وی گفت: خانواده های معظم شهدا و جانبازان برای اخذ نمایندگی از اولویت خاصی برخوردارند.

او افزود: راه آهن شمال هم اکنون در شهرهای مختلف استان های مازندران و گلستان حتی شهرهایی که فاقد ایستگاه راه آهن است، نمایندگی فروش بلیت دارد که با هماهنگی های انجام شده مقرر شد تعداد دیگری نمایندگی در شهرهای مازندران و گلستان دایر شود.

راه آهن شمال روزانه ظرفیت جا به جایی حدود شش هزار مسافر را دارد/ ایرنالینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : راه آهن، حمل و نقل، - -

نظر شما در مورد : راه آهن شمال امتیاز نمایندگی فروش بلیت قطار اعطا می‌کند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها