مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2596 -تاریخ انتشار : جمعه 04 مرداد 1392 -ساعت : 12:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اجرای بیست زیرگذر در محورهای مازندران

مازند شورا: این زیرگذر‌ها با هدف ایمن سازی و همچنین کاهش حجم ترافیک و تسهیل در حمل و نقل در محورهای استان به اجرا گذاشته می‌شود.

مازند شورا: مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران از اجرای بیست زیرگذر در سطح محور‌های این استان خبرداد وافزود: این زیرگذر‌ها با هدف ایمن سازی و همچنین کاهش حجم ترافیک و تسهیل در حمل و نقل در محورهای استان به اجرا گذاشته می‌شود.
 
سید علی اسد ضمن اعلام این مطلب گفت: خوشبختانه اقدامات بسیار وسیعی در زمینه حفظ و نگهداری راههای استان و همچنین توسعه و تعریض آن‌ها در حال انجام بوده که با توجه به این اقدامات ما شاهد یک تحول در زمینه بهسازی و ارتقاء محورهای مازندران هستیم.
 
وی در ادامه به عملیات اجرایی احداث بیست زیرگذر در سطح محورهای استان اشاره و تصریح کرد: مطالعه و احداث زیرگذر‌های مذکور بر اساس مصوبات سفر ریاست محترم جمهور به اجرا درآمده است.
 
اسد اظهار داشت: زیرگذرهای قلعه سر، کمیشان، گرجی محله، رستم کلا، کلبستان، بادله، کفشگر کلا از جمله زیرگذرهایی هستند که به بهره برداری نهایی رسیدند.
 
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران در ادامه ضمن اشاره به این مطلب که برای اجرای هر زیرگذر مبلغی بالغ بریکصد و بیست میلیارد ریال اعتبار لازم است خاطر نشان ساخت: سیزده زیرگذر مابقی با پیشرفت فیزیکی خوبی در دست اجراست.
 
وی یاد آور شد: احداث زیرگذر محمد آباد آمل، لمراسک بهشهر، جامخانه می‌اندرود، سی سنگان نور، چالی قائمشهر و اسکندرکلا و تنگه لته ساری از جمله زیرگذرهایی است که حال حاضر در دست اجراست.
 
اسد در خصوص دیگر پروژه‌های راهسازی مازندران تصریح کرد: تعریض و چهار خطه نمودن محور تاریخی هراز در چند قطعه، تعریض محور سوادکوه، تعریض محور آمل _ بابل قدیم، تعریض محور ساری ـ جویبار، تعریض محور قائمشهر ـ جویبار، تعریض محور نور ـ چمستان ـ آمل، تعریض محور آمل ـ فریدونکنار و.... از جمله پروژه‌های مهم راهسازی استان بوده که با پیشرفت قابل توجهی در دست اجرا هستند./ ایلنا
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حمل و نقل، مازندران، - -

نظر شما در مورد : اجرای بیست زیرگذر در محورهای مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها