مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2608 -تاریخ انتشار : سه شنبه 01 مرداد 1392 -ساعت : 12:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جزئیات طرح بهره‌مندی از آتش نشان داوطلب در ساری

مازند شورا: مهندس كلانتری معاون خدمات شهری شهرداری ساری در مصاحبه ای با اعلام تصویب طرح استفاده از آتش نشان داوطلب گفت: پس از فراخوان و طی دوره آموزشی از این نیروها برای تحقق شهری ایمن استفاده خواهد شد.

مهندس كلانتری معاون خدمات شهری شهرداری ساری در مصاحبه ای با اعلام تصویب طرح استفاده از آتش نشان داوطلب گفت: پس از فراخوان و طی دوره آموزشی از این نیروها برای تحقق شهری ایمن استفاده خواهد شد.

به گزارش مازند شورا به نقل از مركز امور رسانه شهرداری ساری کلانتری گفت: این طرح مصوب شده و برای اجرا بزودی ابلاغ خواهد شد. پس از اجرا نیز نیروهای داوطلب فراخوان میشوند تا در دوره های آموزشی شركت كنند.

وی در ادامه این مصاحبه به تصویب دو طرح دیگر اشاره كرد و افزود: طرحی تصویب شد كه بر اساس آن با افرادی كه بصورت غیر مجاز در معابر عمومی حضور می یابند و با در دست گرفتن پلاكارد برای واگذاری سوئیت یا ویلا به مسافران اعلام آمادگی می كنند برخورد گردد.

كلانتری با تاكید بر اینكه برخورد با این پدیده در راستای مقابله با هر آن چیزی است كه به امنیت شهر، شهروندان و مسافران لطمه وارد می كند خاطرنشان كرد: شهرداری ساری این توان را دارد كه راساً یا با همكاری دستگاههای مرتبط مركزی برای دادن اطلاعات لازم در تمام زمینه ها به مسافران دایر سازد افزود: با جلوگیری از بروز اینگونه مشاغل كاذب نه تنها ایمنی ایجاد می شود بلكه هم آلودگی بصری از بین می رود و هم دلالی كه موجب افزایش قیمتها می گردد، حذف می شود.

معاون خدمات شهری شهردار ساری در پایان به تصویب طرح ساماندهی دستفروشان و برخورد با كسبه ای كه اجناس خود را خارج از محل كسب می گذارند پرداخت و گفت: اسامی اینگونه افراد به واحدهای صنفی مرتبط داده می‌شود تا با آنها برخورد كنند زیرا اقدام غیر مجاز آنها نه تنها ایجاد مزاحمت برای شهروندان می‌كند بلكه موجب آلودگی تصویری می‌شود.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساری، آتش نشانی، آتش - -

مطالب مرتبط با : جزئیات طرح بهره‌مندی از آتش نشان داوطلب در ساری
نظر شما در مورد : جزئیات طرح بهره‌مندی از آتش نشان داوطلب در ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها