مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2623 -تاریخ انتشار : یکشنبه 30 تیر 1392 -ساعت : 21:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ابطال یا تایید نهایی آرای شوراها در 6 شهر/ ارسال نهایی نتایج انتخابات به وزرات كشور

‌رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا

ابطال یا تایید نهایی آرای شوراها در 6 شهر/ ارسال نهایی نتایج انتخابات به وزرات كشور

مازند شورا: صحت انتخابات شوراهای شهر و روستا به جز در چند حوزه انتخابیه تایید شده است/ به دلیل شکایت شورای نظارت برخی استان‌ها قرار است روز دوشنبه 31 تیرماه در جلسه‌ای صحت انتخابات این حوزه ها نیز بررسی شود

‌مازند شورا: رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا، گفت:‌ نتیجه نهایی انتخابات شوراهای شهر و روستا دوشنبه یا سه شنبه هفته جاری برای تایید نهایی به وزارت كشور ارسال می‌شود.
 
"محمدجواد کولیوند" در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با اشاره به اینکه صحت انتخابات شوراهای شهر و روستا به جز در چند حوزه انتخابیه تایید شده است، افزود:‌ به دلیل شکایت شورای نظارت برخی استان‌ها قرار است روز دوشنبه 31 تیرماه در جلسه ای صحت انتخابات این حوزه ها نیز بررسی شود.
 
وی ادامه داد: نتیجه انتخابات در شهرهای گرم دره استان البرز، شهر جدید هشتگرد، پردیس تهران، مرودشت فارس و محمودآباد و بیدستان قزوین در جلسه هیات مركزی انتخابات بررسی می‌شود همچنین در این روز گزارش کرمانشاه و گزارش کوهدشت از لرستان نیز بررسی مجدد خواهد شد.
 
رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراها با اشاره به اینکه فعلا وضعیت انتخابات و بررسی آرا در حوزه انتخابیه اعلام شده نه تایید می‌شود نه ابطال، تصریح کرد:‌ هیات مرکزی انتخابات در این جلسه نسبت به قطعیت تائید یا ابطال این حوزه های انتخاباتی تصمیم‌گیری و نتیجه را در روز دوشنبه یا سه شنیه هفته جاری به وزارت کشور اعلام می کند.
 
کولیوند با بیان این که در صورت ابطال نتیجه انتخابات در این حوزه های انتخاباتی این شهرها شورای شهر نخواهد داشت، ادامه داد: انتخابات مجدد شورای شهر شهرهایی كه انتخابات در آن ابطال شده است در سال 94 همزمان با انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.
 
وی درباره برخی از شهرهای همچون شهرضا كه در لیست بررسی مجدد نیز نیستند، گفت: آرای صندوق این شهر پس از شمارش مجدد تایید شد.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ،شوراها،ابط - -

نظر شما در مورد : ابطال یا تایید نهایی آرای شوراها در 6 شهر/ ارسال نهایی نتایج انتخابات به وزرات كشور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها