مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 26241 -تاریخ انتشار : دوشنبه 19 تیر 1396 -ساعت : 20:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن

صرفه‌جویی در شهرداری مشهد

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد گفت: با اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ۲۹۱ میلیارد تومان در هزینه های شهرداری صرفه جویی شده است.

مازندشورا: موسی شربتدار ظهر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهارکرد: شهرداری مشهد خدمات الکترونیکی مختلفی را به شهروندان این شهر ارائه می کند که این خدمات در حوزه‌های فرهنگی، خدمات شهری، شهرسازی، حمل و نقل، پرداخت الکترونیک، سرویس‌های نقشه و مسیریابی است.

وی افزود: در راستای تحقق الکترونیکی شدن فر آینده ها در شهرداری مشهد و کنترل سیستمی موضوعات، ایجاد ارتباط بین سامانه‌های شهرداری و یکپارچه‌سازی آن‌ها طی سال های گذشته در اولویت بوده است.

شربتدار خاطرنشان کرد: شهرداری مشهد با توجه به تعیین شعار سال توسط مقام معظم رهبری و در راستای مصوبه شورای اسلامی شهر نسبت به تدوین برنامه عملیاتی اقتصاد مقاومتی اقدام کرد که این موضوع منجر به صرفه‌جویی ۲۹۱ میلیارد تومانی در هزینه های این سازمان شد.

معاون برنامه ریزی شهرداری مشهد بیان کرد: تدوین ساختار تشکیلات شهرداری مشهد از موضوعاتی دیگری بود که در اسفند ماه سال ۹۵ به وزارت کشور ارسال شد، اما تاکنون پاسخی از وزارت کشور در این خصوص داده نشده است.

وی گفت: انعقاد ۱۱۶ قرارداد با شرکت‌های دانش بنیان و مراکز رشد دیگر موضوعی است که طی این ۴ سال انجام شده و نسبت به دوره گذشته مدیریت شهری ۲.۵ برابر رشد داشته است. 

وی گفت: مردم رکن اصلی شهر هستند و حقوق آنان باید محفوظ بماند و فدای این مسائل سیاسی نشود.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - خدمات - تدوین - برنامه - وزارت - گذشته - الکترونیکی - شربتدار - صرفه‌جویی - راستای -

نظر شما در مورد : صرفه‌جویی در شهرداری مشهد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها