مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 26313 -تاریخ انتشار : سه شنبه 20 تیر 1396 -ساعت : 18:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ماندگاری عالمی به خاطر اخلاق

مازندشورا: شهردارآنلاین: رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در بیست و چهارمین تولد ماه به مناسبت زادروز استاد اکبر عالمی، گفت: فارغ از اینکه ایشان در حوزه خود متخصص است اما اکبر عالمی به خاطر اخلاق خوب، رفتار انسانی داشتن و با معرفت بودن ماندگار و محبوب شده است.

مازندشورا:بیست و چهارمین تولد ماه به مناسبت زادروز استاد اکبر عالمی، پیشکسوت سینمایی روز دوشنبه 19 تیر ماه با حضور محمود صلاحی، رییس و امیر عبدالحسینی، معاون هنری سازمان فرهنگی هنری و جمعی از هنرمندان در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برگزار شد.


در ابتدای مراسم اسماعیل عباسی عکاس با تبریک زادروز اکبر عالمی گفت: اکبر عالمی چندین تاثیر در زندگی من داشته است که مهم ترین آن زمانی بود که من کتاب « فرهنگ عکاسی» را نوشته بودم و برای انتشار آن دنبال ناشر می‌گشتم. یک روز از انتشارات سروش با من تماس گرفتند که فلان روز جلسه اعضای شوراست و اگر می‌خواهی کتابت را بیاور تا برای بررسی به اعضا بدهیم. من آن روز رفتم. پشت در اتاق بودم و می‌خواستم کتاب را بدهم که دکتر عالمی من را دید و به سمت در آمد و گفت: آقای عباسی ببخشید.

ما باید می‌آمدیم در خانه شما و در خواست می‌کردیم که کتاب شما را منتشر کنیم نه اینکه شما به سراغ ما بیایید. دکتر اکبر عالمی برای هنرمندان ارزش قائل بود چیزی که به آن بی توجهی می کنیم.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عالمی - عباسی - زادروز - هنرمندان -

نظر شما در مورد : ماندگاری عالمی به خاطر اخلاق

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها