مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 26326 -تاریخ انتشار : سه شنبه 20 تیر 1396 -ساعت : 21:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جمع‌آوری۴۵ تابلو غیرمجاز

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد از جمع آوری ۴۵ تابلو غیر مجاز در سطح شهر خبر داد.

مازندشورا:احمد محبی افزود: به منظور یکسان سازی تابلو‌های شناسایی و معرف کاربری، آراستگی و زیبایی منظر شهری، حذف آلودگی‌ها و نازیبایی‌های بصری و تابلو‌های غیراستاندارد و نصب تابلو‌های استاندارد نسبت به ساماندهی و جمع آوری تابلو‌های غیرمجاز اقدامات لازم انجام شده است.

وی گفت: در همین راستا طی هفته گذشته ۴۵ تابلو با مساحتی بالغ بر ۱۶۰ متر مربع در محور‌های مختلف شهر جمع‌آوری و همچنین بیش از ۳۹۷ اخطاریه برای تابلو‌های تبلیغات و فعالیت صنوف غیرمجاز صادر شده است.

مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: تاکنون بیش از ۲ هزار و ۱۰۰ تابلو غیرمجاز با مساحتی بالغ بر ۲۳ هزار مترمربع در سطح شهر جمع‌آوری شده که با توجه به اهمیت محور‌های منتهی به حرم مطهر امام رضا (ع) به عنوان شریان‌های اصلی شهر از این تعداد ۲۵۰ تابلو معرف کاربری با مساحت هزار و ۹۷۵ متر مربع مربوط به ۵ محور بلوار امام رضا (ع)، جمهوری، نواب صفوی، میدان شهدا تا حرم مطهر و طبرسی بوده‌است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : غیرمجاز - تابلو - تابلو‌های - محور‌های - مساحتی - کاربری - ساماندهی -

نظر شما در مورد : جمع‌آوری۴۵ تابلو غیرمجاز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها