مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 26413 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 21 تیر 1396 -ساعت : 18:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ترافیک معضل اصلی سنندج

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون عمرانی استاندار کردستان از ترافیک به عنوان یکی از معضلات اصلی شهر سنندج نام برد.

مازندشورا:امیر قادری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان صبح امروز در حاشیه افتتاح پروژه تعریض و احداث لاین دوم پل قشلاق سنندج در جمع خبرنگاران گفت: اجرای پروژه تعریض و احداث لاین دوم پل قشلاق سنندج از نیازهای این شهر در راستای کاهش ترافیک بود که خوشبختانه با تلاش مجموعه شهرداری اجرا و به بهره‌برداری رسید.

معاون عمرانی استاندار کردستان با بیان اینکه شرایط توپوگرافی سنندج به نحوی است که اجرای پروژه‌های عمرانی در آن سختی‌های زیادی دارد، افزود: یکی از معضلات اصلی شهر سنندج به عنوان مرکز استان ترافیک بوده که نیاز است در راستای کاهش آن برنامه‌های مختلفی اجرا و یا در دست اجرا است.

قادری به اجرا و افتتاح پروژه میدان قرآن در آینده نزدیک خبر داد و گفت: افتتاح این پروژه و همچنین پروژه میدان قرآن در آینده نزدیک می‌تواند نقش مهمی در کاهش ترافیک و در نتیجه تصادفات به عنوان یکی از مهم‌ترین مشکلات شهر سنندج داشته باشد.

به گفته وی، برای رفع معضل ترافیک در شهر سنندج نباید تنها در یک نقطه متمرکز شویم و باید به صورت همزمان در تمام نقاط کار شود.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سنندج - ترافیک - پروژه - عمرانی - افتتاح - عنوان - میدان - آینده - راستای - نزدیک - قشلاق - کردستان - قادری - تعریض - معاون - اجرای -

نظر شما در مورد : ترافیک معضل اصلی سنندج

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها