مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2645 -تاریخ انتشار : دوشنبه 24 تیر 1392 -ساعت : 20:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن

قوی‌ترین مرد جهان به تیم ملی وزنه‌برداری دعوت نشد

مازند شورا: بهداد سلیمی قهرمان فوق سنیگن 105+ کیلوگرم المپیک 2012 لندن بار دیگر از سوی کمیته فنی فدراسیون به اردوی تیم ملی وزنه‌برداری دعوت نشد.

مازند شورا: از سوی کوروش باقری سرمربی تیم ملی بزرگسالان وزنه‌برداری کشورمان 16 وزنه‌بردار برای شرکت در رقابت‌های 2013 قهرمانی جهان در لهستان به اردوی تیم ملی دعوت شدند که نام پنج وزنه‌بردار مخالف سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری و در راس آنها بهداد سلیمی قهرمان المپیک همچنان مشاهده نمی‌شود.

با توجه به برگزاری چندین جلسه وزنه‌برداران معترض با وزیر ورزش و فدراسیون قرار شد که وزنه‌برداران به اردو فراخوانده شوند که در فهرست جدید نام هیچ یک از وزنه‌برداران متعرض به چشم نمی‌آید.

ظاهرا این اردو به منظور آمادگی بیشتر ملی‌پوشان روزهای 25 تیر تا 20 مرداد به میزبانی آذربایجان‌شرقی در منطقه آزاد ارس برگزار می‌شود.

در این اردو در دسته فوق سنگین 105+ کیلوگرم بهادر مولایی دیگر وزنه‌بردار سنگین وزن مازندرانی و رشید شریفی به اردو دعوت شدند.

به گزارش فارس، با توجه به دعوت نشدن بهداد سلیمی تلاش چند ماهه استاندار مازندران، مدیرکل ورزش و جوانان استان و نمایندگان مجلس و .... بی‌نتیجه ماند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ورزش، سلامت ،بهداد س - -

نظر شما در مورد : قوی‌ترین مرد جهان به تیم ملی وزنه‌برداری دعوت نشد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها