مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 26475 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 تیر 1396 -ساعت : 14:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن
گلنگ‌زنی آغاز عملیات احداث طرح توسعه پایانه مرزی رازی

با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام شد؛

گلنگ‌زنی آغاز عملیات احداث طرح توسعه پایانه مرزی رازی

مازندشورا: عملیات احداث و توسعه پایانه مرزی رازی در شهرستان خوی با حضور وزیر راه و شهرسازی گلنگ زنی شد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، امروز ۲۲ تیرماه عملیات احداث و توسعه پایانه مرزی رازی با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، داود کشاورزیان رئیس سازمان حمل و نقل جاده‌ای کشور و تعدادی از معاونان وی در حوزه حمل و نقل و همچنین نمایندگان مجلس کلنگ زنی شد.

 به گفته کبیری نماینده مردم خوی احداث و توسعه پایانه مرزی رازی یکی از مهم‌ترین اقدامات در شهرستان خوی است که از امروز اغاز خواهد شد.

بنا بر این گزارش احدات و توسعه پایانه مرزی رازی در دو فاز طراحی شده و به اجرا در خواهد آمد. فار اول اجرایی، طرح جامعه اجباری مرز رازی با مبلغی بالغ بر ۸ میلیارد تومان در مدت ۱۶ ماه اجرا خواهد شد که شامل بهسازی رودخانه قطور به طول ۶۰۰ متر پل ارتباطی و همچینن عملیات آمده‌سازی محوطه اجباری است.

در فاز دوم این پروژه احداث ساختمان اصلی مسافری و تجاری به متراژ تقریبی ۵ هزار و ۵۰۰ متر مربع در سه طبقه فلزی، احداث دو واحد سردر ورودی و خروجی ایست اجباری با کشور ترکیه، احداث سایر مستحدثات عم از گیت‌های ورودی و خروجی و همچنین عملیات اجرایی محوطه پیش‌بینی شده است.

 بنا بر این گزارش برآورده اولیه اجرا فاز دوم ۲۳۰ هزار میلیون ریال اعلام شده است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : احداث - توسعه - پایانه - عملیات - اجباری - شهرسازی - گزارش - محوطه - خروجی - ورودی - امروز - همچنین - اجرایی -

مطالب مرتبط با : گلنگ‌زنی آغاز عملیات احداث طرح توسعه پایانه مرزی رازی
نظر شما در مورد : گلنگ‌زنی آغاز عملیات احداث طرح توسعه پایانه مرزی رازی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها