مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 26511 -تاریخ انتشار : جمعه 23 تیر 1396 -ساعت : 09:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی با واگذاری یکپارچه فضای تبلیغاتی شریان‌های استانی/ جزئیات ساخت ۵۰ پاسگاه پلیس‌راه متحدالشکل در کشور

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی با واگذاری یکپارچه فضای تبلیغاتی شریان‌های استانی/ جزئیات ساخت ۵۰ پاسگاه پلیس‌راه متحدالشکل در کشور

مازندشورا: کشاورزیان از برنامه جدید سازمان در راستای ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی و واگذاری یکپارچه فضای تبلیغاتی شریان‌های استان‌های کشور خبر داد و افزود: با اقدامات وبرنامه‌های تدوین شده وتلاش درجذب سرمایه گذاری در فضاهای تبلیغاتی پیش بینی می گردد در سال جاری درآمداین بخش افزایش چشم‌گیری یابد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، فرمانده پلیس راه كشور، جمعی از مسئولین و نمایندگان سازمان‌های مرتبط با حوزه سرمایه‌گذاری و فنی و امور پیمان‌ها، مراسم معارفه مدیركل جدید دفتر فنی و امور پیمان‌ها و دفتر سرمایه‌گذاری و نظارت بر بهره‌برداری سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای مهندس داود کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس این سازمان در این مراسم با اشاره به وظایف دفتر فنی و امور پیمان‌ها این بخش را متولی اصلی ساخت‌وسازهای ابنیه فنی و بهسازی ساختمان‌های سازمان دانست و افزود: مجموعه عوامل سازمانی باید در اجرای این امور و  انتخاب پیمانکاران توانمند، دقت و نظارت کافی راهمچنان به عمل آوردند.

وی اهمیت رعایت قوانین و مقررات در اجرای وظایف و مسئولیت‌های تعیین شد ه در این سازمان را  موردتاكید قرارداد و از مسئولین، مجریان و متولیان امر خواست تا درانجام امور پیمانی خود از حدود قانونی عدول نکرده و با شفافیت و شجاعت عمل کنند و در برگزاری مناقصات یادر صورت نیاز به  ترک تشریفات حدود قانونی را کاملاً رعایت وشفاف سازی لازم را انجام دهند.

مهندس کشاورزیان درخصوص حساسیت سازمان در انتخاب پیمانکاران نیز افزود: مدیران و كارشناسان می بایست همواره در ارزیابی فعالیت پیمانکاران بر سطح کیفی و نحوه انجام پروژه ها دقت نظر  داشته باشند.

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای افزود: در امور مربوط به سرمایه‌گذاری در مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین‌راهی نیز این سازمان با نگرش حمایتی از سرمایه‌گذاران تسهیلاتی در زمینه روان سازی و صدور موافقت اصولی در حداقل زمان ممكن  انجام شده است. 

 کشاورزیان از برنامه جدید سازمان در راستای ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی و واگذاری یکپارچه فضای تبلیغاتی شریان‌های استان‌های کشور خبر داد و افزود: با اقدامات وبرنامه‌های تدوین شده وتلاش درجذب سرمایه گذاری در فضاهای تبلیغاتی پیش بینی می گردد در سال جاری  درآمداین بخش افزایش چشم‌گیری یابد.

معاون وزیر راه و شهرسازی از روند ساخت ۵۰ پاسگاه پلیس‌راه متحدالشکل در کشور كه از سال گذشته آغاز گردیده  خبر داد و افزود: ادامه امور اجرایی و ساخت این پاسگاه‌های متحدالشکل در دستور کار است که تاکنون ساخت ۲۵ باب از آن‌ها به اتمام رسیده و به‌زودی پس از عملیات محوطه‌سازی آماده بهره‌برداری خواهد شد. 

 بر اساس این گزارش سردار محمدحسین حمیدی فرمانده پلیس‌راه كشور نیز در این مراسم به ارتباط تنگاتنگ پلیس‌راه و دفتر فنی و امور پیمان‌ها اشاره کرد و بر وجود تجربیات مثبت فی‌مابین تأکید داشت و افزود: امیداست که با حضور مدیر جدید در این بخش همکاری‌ها و هماهنگی‌های مستمر و مفید سابق ادامه داشته و مردم از خدمات آن بهره‌مند شوند. 

دو انتصاب جدید در سازمان راهداری و حمل‌ونقل‌‌ جاده‌ای

این گزارش می‌افزاید رضا نفیسی مدیركل سابق دفتر فنی و امور پیمان‌ها با تقدیر از حمایت‌های ریاست محترم سازمان و همكاری كاركنان این مجموعه در تحقق پروژه‌ها و فعالیت‌های این دفتر، به اقدامات و فعالیت‌های انجام‌شده در پایانه‌های مرزی و پاسگاه‌های پلیس‌راه اشاره كرد. 

همچنین بابک طالبی مدیركل سابق دفتر سرمایه‌گذاری و نظارت بر بهره‌برداری نیز در این مراسم اهم اقدامات انجام‌شده در این دفتر را طی گزارشی ارائه کرد و در خصوص برنامه‌های آتی دفتر فنی و امور پیمان‌ها نیز توضیحاتی داد. در ادامه مراسم نیز  محسن حاجی اسماعیلی مشاور سابق رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای  به سمت مدیركل دفتر سرمایه‌گذاری و نظارت بر بهره‌برداری منصوب گردیدند در گزارشی اهم برنامه‌های خود را در بخش سرمایه‌گذاری و مجتمع‌های خدماتی – رفاهی ارائه کرد. 

شایان‌ذکر است در پایان این مراسم از خدمات رضا نفیسی و بابك طالبی با اهدای یك جلد كلام‌ا... مجید و لوح سپاس توسط مهندس كشاورزیان قدردانی و حكم انتصاب جدید بابك طالبی و محسن حاجی‌اسماعیلی ابلاغ شد. 


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سرمایه‌گذاری - پیمان‌ها - مراسم - راهداری - جاده‌ای - افزود - پلیس‌راه - شهرسازی - تبلیغاتی - نظارت - مدیركل - بهره‌برداری - گزارش - معاون - اشاره - ادامه - حمل‌ونقل - پیمانکاران - اقدامات - طالبی - مهندس - متحدالشکل - خدمات - انتصاب - پاسگاه‌های - تابلوهای - واگذاری - نفیسی - انجام‌شده - ارائه - برنامه‌های - گزارشی - ساماندهی - رفاهی - فعالیت‌های - خدماتی - وظایف - شریان‌های - پاسگاه - کشاورزیان - فرمانده - مجموعه - اجرای - مجتمع‌های - قانونی - رعایت - یکپارچه - مسئولین -

مطالب مرتبط با : ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی با واگذاری یکپارچه فضای تبلیغاتی شریان‌های استانی/ جزئیات ساخت ۵۰ پاسگاه پل...
نظر شما در مورد : ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی با واگذاری یکپارچه فضای تبلیغاتی شریان‌های استانی/ جزئیات ساخت ۵۰ پاسگاه پل...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها