مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2655 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 تیر 1392 -ساعت : 13:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جزئیات غرق‌ شدن 6 کرجی در مازندران

مازند شورا: فرماندار شهرستان نور جزئیات حادثه غرق ‌شدن شش کرجی در دریای شهرستان نور را تشریح کرد.

مازند شورا: علی‌محمد صمدیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری درباره حادثه غرق شدن شش نفر در دریای شهرستان نور گفت: یک گروه مذهبی از شهرستان کرج عصر روز گذشته وارد شهر ایزدشهر شهرستان نور و شهرک ساحلی پزشکان شدند.

وی با بیان اینکه این گروه ساعت 17 بعدازظهر در قالب یک گروه 80 نفر وارد این شهرک شدند، افزود: زمانی که این گروه وارد شهرک شدند، دژبانی مستقر در شهرک هشدارهایی به این افراد مبنی بر خطرناک بودن و ممنوعیت شنا در دریا ارائه کرد.

فرماندار شهرستان نور با اعلام اینکه این گروه بدون توجه به هشدارها ساعت 19 و 30 دقیقه دقیقه وارد دریا شدند، تصریح کرد: این درحالی بود که زمان شنا در طرح دریا ساعت 16 بوده است.

وی با اشاره به اینکه این گروه بدون توجه به هشدارهای ناجیان غریق درباه ممنوعیت شنا در دریا در این زمان و طوفانی بودن، وارد دریا شدند، گفت: در نهایت 10 نفر دچار حادثه غرق‌شدگی شدند.

صمدیان اعلام کرد: شش نفر از این گروه در دریا غرق شدند و جان خود را از دست دادند.

فرماندار شهرستان نور با اشاره به اینکه جنازه سه نفر از دریا بیرون کشیده شد، افزود: چهار نفر از غریق نیز زنده از دریا بیرون کشیده شدند و در بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان نور بستری شدند.

وی از ترخیص سه نفر از حادثه‌دیدگان غریق از بیمارستان خبر داد و گفت: حال عمومی این افراد مساعد است.

صمدیان با بیان اینکه علت این حادثه شنا در زمان غیر طرح بود، علت حادثه را عدم توجه به هشدارهای نجات غریق برشمرد.

فرماندار شهرستان نور از غرق شدن 6 نفر در سواحل شهرستان نور از اول تابستان تاکنون خبر داد و اظهار داشت: از اول تابستان تاکنون شش غریق داشتیم و با اضافه‌شدن شش غریق شب گذشته، این تعداد به 12 نفر رسیده است.

وی با اشاره به حضور 35 ناجی غریق در شهرستان نور، تصریح کرد: سه طرح در دریای شهرستان نور در مناطق رویان، نور و ایزدشهر فعال است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دریای خزر،غریق نجات، - -

نظر شما در مورد : جزئیات غرق‌ شدن 6 کرجی در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها