مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 26561 -تاریخ انتشار : شنبه 24 تیر 1396 -ساعت : 09:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عدم تایید بهره برداری کور در خط 7

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: سرفاصله زیاد قطار‌ها به خطوط تازه تاسیس مترو اختصاص داشته و پس از مدتی با اضافه شدن واگن‌های جدید، این مشکل در خطوط برطرف می‌شود

مازندشورا:مازیار حسینی گفت: شیوه فعالیت در مترو، بهره برداری خطوط با حداقل‌ها بوده و تمام تلاش ما این است که خطوط را به بهره برداری رسانده و پس از آن، خط را تکمیل کنیم.

وی افزود: خط 7 مترو تهران نیز با حداقل‌ها به بهره برداری رسید و باید به این موضوع توجه شود که این بهره برداری آزمایشی بوده است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به تعداد ایستگاه‌های مترو در هر خط تصریح کرد: در شرایطی که با کمبود اعتبار مواجه هستیم هر ایستگاه مترو در هر خط با فاصله 4 تا 5 کیلومتر احداث می‌شود و اگر شعار ما کاهش آلودگی هوا است، باید فاصله ایستگاه‌ها را کاهش دهیم.

حسینی ادامه داد: توسعه حمل و نقل عمومی با محوریت مترو می‌تواند در کاهش آلودگی هوای شهر تهران نقش تاثیر گذاری را ایفاد کرده و مدیریت شهری نیز در این رابطه برنامه‌های ویژه‌ای را دارد.

وی در خصوص وضعیت خط 7 مترو تهران و حواشی مطرح شده پیرامون این خط خاطرنشان کرد: اینکه گفته می‌شود بهره برداری از خط 7 مترو تهران، بهره برداری کور بوده به هیچ وجه قابل قبول نیست، زیرا این خط با خط یک و 2 مترو تهران ایستگاه تبادلی دارد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در رابطه با دلایل بالا بودن سرفاصله قطار‌ها در خطوط تازه تاسیس مترو اظهارکرد: در تمام خطوط مترو، زمانی که خط به طور آزمایشی به بهره برداری می‌رسد سرفاصله قطار‌ها زیاد است و ما ابتدا با سرفاصله بالا و حجم مسافر کم خط‌ها را به بهره برداری می‌رسانیم و پس از گذشت مدت زمانی و با اضافه شدن واگن‌های جدید به خطوط، سرفاصله‌ها کاهش می‌یابد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : برداری - تهران - سرفاصله - زمانی - آلودگی - رابطه - قطار‌ها - فاصله - شهرداری - حداقل‌ها - حسینی - آزمایشی - معاون - ترافیک - ایستگاه -

نظر شما در مورد : عدم تایید بهره برداری کور در خط 7

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها