مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 26599 -تاریخ انتشار : شنبه 24 تیر 1396 -ساعت : 16:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جزئیات برگزاری دوره آموزشی- تخصصی بازآفرینی شهری پایدار در ابهر

در استان زنجان برگزار شد:

جزئیات برگزاری دوره آموزشی- تخصصی بازآفرینی شهری پایدار در ابهر

مازندشورا: دوره آموزشی- تخصصی بازآفرینی شهری پایدار شهرستان ابهر در محل فرمانداری این شهرستان با حضور معاونین فرمانداری، معاون شهرسازی شهرداری ابهر و روسای ادارات عضو ستاد بازآفرینی پایدار شهری شهرستان و اعضای فعلی و جدید شوراهای اسلامی شهرهای ابهر، هیدج و صایین قلعه در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان ابهر برگزار شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان، در این جلسه سجاد صالحی از شرکت عمران و بهسازی شهری ایران به وضعیت موجود بافت‌های ناکارآمد شهری کشور پرداخته و مسائل و مشکلات این بافت‌ها را بیان کرد، وی ضمن تشریح سند ملی راهبردی احیاء، بهسازی، نوسازی و توانمندسازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری، سند ملی بازآفرینی شهری پایدار و ترتیبات نهادی و وظایف هر یک از اعضای ستادهای استانی و شهرستانی را بیان نمود.

در ادامه این دوره آموزشی، حیدری از کارشناسان اداره عمران و بهسازی شهری زنجان مبحثی را تحت عنوان بازآفرینی شهری، ضرورت توسعه درونی ارائه داده و ضمن تشریح روند گسترش شتابان شهرنشینی در ایران و پیامدهای آن به تشریح اقدامات شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری در پهنه‌های ناکارآمد شهری پرداخته و به لزوم توجه به ظرفیت‌های بافت‌های ناکارآمد شهری و پرهیز از گسترش افقی شهر و اقدامات شرکت عمران و بهسازی شهری در محدوده‌های هدف بازآفرینی مطالبی را بیان کرد.

سپس هاشملو رئیس اداره عمران و بهسازی اداره کل راه و شهرسازی زنجان، به برگزاری منظم جلسات ستاد، ارائه گزارش کامل از اقدامات اجرایی در محدوده‌های هدف از سال ۹۵-۹۶ و تعریف پروژه اجرایی در محدوده‌ها توسط دستگاه‌های اجرایی و تأیید آن در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تأکید کرد.

و در پایان خلجی مسئول برنامه‌ریزی، دفتر فنی و امور عمرانی فرمانداری خدابنده بر منظم برگزار شدن جلسات ستاد تأکید و خواستار نهایت همکاری دستگاه‌های اجرایی با اداره عمران و بهسازی را داشت.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بهسازی - عمران - اداره - بازآفرینی - ناکارآمد - اجرایی - زنجان - تشریح - اقدامات - بافت‌های - جلسات - محدوده‌های - برگزاری - برگزار - دستگاه‌های - تأکید - برنامه‌ریزی - گسترش - ارائه - استان - گزارش - پایدار - تخصصی - آموزشی - پرداخته - شهرسازی -

مطالب مرتبط با : جزئیات برگزاری دوره آموزشی- تخصصی بازآفرینی شهری پایدار در ابهر
نظر شما در مورد : جزئیات برگزاری دوره آموزشی- تخصصی بازآفرینی شهری پایدار در ابهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها