مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2668 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 06 تیر 1392 -ساعت : 11:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تغییرات فاحش آرا در شورای شهر محمود آباد

مازند شورا: تغییرات آرا در شورای شهر محمود آباد تعجب برانگیز شده و زمینه اعتراض یکی از نامزد ها را فراهم کرده است

مازند شورا: تغییرات آرا در صورت جلسه مختلف انتخابات شورای شهر محمود آباد تعجب برانگیز شده و زمینه اعتراض یکی از نامزد ها را فراهم کرده است.

در آگهی نخست اعلام شمارش نامزد های محمود آباد رضا خلیلی با کسب 3229رای به عنوان نفر هفتم معرفی شده و نورالله قلی نزاد با 3259رای نفر هشتم شده است هئیت اجرایی محمودآباد در روز یکم تیرماه در فرمانداری برای رسیدگی به چگونگی برگزاری انتخابات و بررسی شکایات تشکیل شده است.

در این دوره صندوق های رای شماره 3،7،8،15،23و 26بازگشایی و شمارش مجدد شده است هئیت اجرایی پس از بررسی صندوق ها به اعلام رای نامزدها می پردازد:

تغییر در نتیجه آرای شش نفر نخست روی نمی دهد ولی نفر هشتم با آرای جدیدی که کسب می کند جایگزین نفر هفتم می شود.

نکته قابل توجه این است که اعلام نتیجه تنظیم صورت جلسه ای با اشتباهی فاحش به امضای اعضا رسیده است نفر شش صورت جلسه 3265رای و نفر هفتم 3270رای آورده است در آگهی تائید صحت برگزای انتخابات که به امضای فرماندار رسیده است بازهم شاهد تغییر در آرای اعلام شده هستیم نحوه شمارش آرای مذکور از سوی هئیت اجرایی مورد اعتراض خلیل واقع شده است.

وی معتقد است که تنها صنودق شماره 26 محمود آباد با حضور نمایندگان تمام کاندیدها بازشماری شده است وهیچ نوع تغییری در آن حاصل نشده است ولی بازشماری سایر صندوق ها با حضور نمایندگان نامزدها انجام نشده است .

وی با اطلاعیه از برگزار کنندگان و ناظران انتخابات خواسته تا زمینه حماسه سیاسی را فراهم و شبهات موجود را رفع کند./ شمال نیوزلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، محمود اباد - -

نظر شما در مورد : تغییرات فاحش آرا در شورای شهر محمود آباد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها