مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2689 -تاریخ انتشار : یکشنبه 02 تیر 1392 -ساعت : 16:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

احداث 120 دستگاه پل‌ عابر پیاده در مازندران

مازند شورا: مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های مازندران گفت: تاکنون 120 دستگاه پل عابر پیاده در محورهای مواصلاتی استان مازندران نصب شده است.

به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های مازندران، مجیدرضا نصرالله‌نژاد اظهار داشت: در خردادماه سال‌ جاری سه دستگاه پل عابر پیاده در محورهای مواصلاتی مازندران احداث شد.

وی ادامه داد: اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌های استان نسبت به اجرای وظایف ذاتی خود در اجرای برنامه‌های ایمن‌سازی عبور و مرور عرضی عابران پیاده و دانش‌آموزان در نقاط حادثه‌خیز به منظور ایمن‌سازی مدارس و مناطق حاشیه راه‌ها با عنایت به تقاضای مسئولان شهرستان‌های استان و شوراهای اسلامی مناطق حاشیه راه‌ها این اداره‌کل در خردادماه سال‌ جاری اقدام به احداث سه دستگاه پل عابر کرده است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های مازندران یادآور شد: این پل‌ها در محورهای بابلسر- فریدونکنار منطقه اجاکسر، در شهرستان آمل در محور هراز و منطقه لهاش و در محور سوادکوه- قائم‌شهر منطقه مهدی‌آباد بوده است.

نصرالله‌نژاد در پایان اذعان داشت: تاکنون 120 دستگاه پل عابر پیاده در محورهای مواصلاتی استان مازندران نصب شده است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حمل و نقل،پل،عابر پی - -

نظر شما در مورد : احداث 120 دستگاه پل‌ عابر پیاده در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها