مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2691 -تاریخ انتشار : یکشنبه 02 تیر 1392 -ساعت : 16:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن

342 نفر عضو شوراهای اسلامی بهشهر شدند

مازند شورا: فرماندار بهشهر، گفت: 342 عضو اصلی و علی‌البدل به عضویت شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان درآمدند

مازند شورا: بعد از ظهر امروز، همایش تجلیل از هیئت‌های اجرایی و نظارت یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای بهشهر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

محمدتقی نورزاد فرماندار بهشهر با اشاره به پشت سر گذاشتن انتخابات پرشور و سالم در کشور، این مهم را نشانه علاقمندی مردم به نظام جمهوری اسلامی و پاسداشت خون شهدا دانست و گفت: عوامل اجرایی، داوطلبان و مردم به‌عنوان سه ضلع مثلث انتخابات، نقش خود را به‌خوبی ایفا کردند، پشتوانه نظام شدند و حقانیت جمهوری اسلامی را بار دیگر به اثبات رساندند.

نورزاد با بیان اینکه سازماندهی و امنیت بالایی بر فضای انتخاباتی شهرستان بهشهر حاکم بود، اظهار داشت: قبل و بعد از انتخابات، هیچ موردِ تخلفی گزارش نشد.

وی تصریح کرد: البته اعتراض‌هایی داشتیم، بهعنوان مثال در روستای «زاغمرز» رقابت سنگینی بود که دوباره آرای دو شعبه از چهار شعبه اخذ رای شمارش شد و برای شخص معترض اطمینان حاصل شد همچنین در روستای «نمک‌چال» و«یکه‌توت» اعتراض‌هایی داشتیم که هیئت نظارت به خوبی رسیدگی کرد.

فرماندار بهشهر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه 593 داوطلب شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان داشتیم، تشریح کرد: از این تعداد، عده‌ای انصراف یا ردّ صلاحیت شدند و 528 نفر در سه شهر و 81 روستای بهشهر در انتخابات شرکت کردند و از این تعداد هم در نهایت، 215 عضو اصلی و 127 عضو علی‌البدل به مدت چهار سال به‌عنوان منتخبان مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستای بهشهر، معرفی شدند.

وی در پایان گفت: این افراد برای توسعه و آبادانی، به مدیران شهرستان اضافه شدند، برخی‌ها قبلاً بودند، آنها باید شهرداران و دهیاران خود را انتخاب کنند تا همگی رابطان بین مردم و مسئولان باشند.

اهدای لوح سپاس به آقایان ملکی، حیدریان و مجیدی که به ترتیب فرماندهان نیروی انتظامی، سپاه ناحیه بهشهر و اداره اطلاعات هستند، پایان‌بخش همایش مشترک هیئت‌های اجرایی و نظارتِ انتخابات 92 بود.

این افراد و پرسنل آنها بیشترین زحمات را در برگزاری انتخاباتی امن و سالم، متقبل شدند/ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شوراها،بهشهر - -

مطالب مرتبط با : 342 نفر عضو شوراهای اسلامی بهشهر شدند
نظر شما در مورد : 342 نفر عضو شوراهای اسلامی بهشهر شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها