مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2695 -تاریخ انتشار : یکشنبه 02 تیر 1392 -ساعت : 08:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آغاز طرح تابستانه پلیس در سواحل مازندران/ برخورد با مظاهر بداخلاقی در سواحل

قاسمی اعلام کرد:

آغاز طرح تابستانه پلیس در سواحل مازندران/ برخورد با مظاهر بداخلاقی در سواحل

مازند شورا: جانشین فرماندهی انتظامی مازندران گفت: طرح تابستانه پلیس در راستای سالم سازی سواحل دریای استان از امروز در مازندران آغاز شده، در این طرح با مظاهر بداخلاقی در دریا به شدت برخورد می شود.

مازند شورا: سرهنگ پاسدار روح الامين قاسمي در گفتگو با خبرنگار مهر در ساری، هدف از اجراي اين طرح را تقويت حضور موثر و هدفمند ماموران پليس در سطح خيابان ها و ميادين اصلي شهرها و نقاط حادثه خيز و پيشگيري از ارتکاب به تخلفات رانندگي و وقوع حوادث رانندگي دانست.

جانشين فرمانده انتظامي مازندران گفت: در اين طرح با هرگونه ناهنجاري هاي اجتماعي و اخلاقي در سواحل و طرح هاي سالم سازي دريا برابر قانون برخورد خواهد شد.
 
وي آلودگي صوتي، سگ گرداني ، کشف حجاب توسط بانوان راننده و سرنشين خودرو را از جمله ناهنجاري هاي اجتماعي دانست که پليس برابر قانون با آن برخورد خواهد کرد.
 
قاسمي از اجراي مرحله دوم طرح تابستانه پليس همزمان با پايان ماه مبارک رمضان از 17 مرداد ماه تا 31 شهريور ماه خبر داد و افزود: اين طرح تا پايان تابستان ادامه خواهد داشت.
 
جانشين فرمانده انتظامي مازندران از حضور نيروهاي پليس در مناطق ممنوعه شنا خبر داد و افزود: برابر هماهنگي هاي بعمل آمده با استانداري مقرر شد از نيروهاي شرکت انتظام در طرح هاي سالم سازي دريا استفاده شود.

وی بیان کرد: طرح تابستانه پليس در جهت برقراري نظم و امنيت ترافيکي و انتظامي در محورهاي مواصلاتي استان، شهرهاي ساحلي و طرح هاي سالم سازي دريا از اول تيرماه به مرحله اجرا در می آید.
 
وي تصريح کرد: با توجه برگزاري انتخابات 24 خرداد ماه، پايان سال تحصيلي و آغاز دور اول سفرهاي تابستاني طرح ويژه تابستانه پليس با هدف برقراري نظم وامنيت ترافيکي و تسهيل در عبور و مرور از 18 خرداد ماه در سراسر استان اجرا شده است.

مازندران دارای 338 کیلومتر نوار ساحلی است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دریا،شنا ،نجات غریق، - -

نظر شما در مورد : آغاز طرح تابستانه پلیس در سواحل مازندران/ برخورد با مظاهر بداخلاقی در سواحل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها