مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2706 -تاریخ انتشار : سه شنبه 28 خرداد 1392 -ساعت : 13:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نتایج اعتراض‌ها در انتخابات شورا تاثیر شگرفی در تغییر آرا ندارد

مازند شورا: نماینده سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس با اشاره به طرح برخی از اعتراض‌ها نسبت به نتیجه انتخابات، گفت: فکر نمی‌کنم نتایج اعتراض‌ها تاثیر شگرفی در تغییر آرا داشته باشد،

مازند شورا: سید هادی حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به برگزاری مناسب انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاها، گفت: استان مازندران مسافرپذیر و توریستی است و حضور مسافران و همچنین دانشجویان و استفاده‌کنندگان از محور سوادکوه در بالارفتن آمار رای تاثیر داشته است.

نماینده سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معمولا بعد از انتخابات کسانی که رای نیاورند اعتراض‌هایی دارند، افزود: اعتراض‌ها را بررسی نکردم و همه حق اعتراض دارند.

وی با اشاره به اینکه فکر نمی‌کنم نتایج اعتراض‌ها تاثیر شگرفی در تغییر آرا داشته باشد، خاطرنشان کرد: برگزاری دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا موجب شده بود که برای انتخابات ریاست جمهوری از هر منطقه جغرافیایی امکان رای دادن وجود داشته باشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به نظارت مجلس شورای اسلامی در انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای کشور، یادآور شد: حضور نماینده فرماندار، نماینده نمایندگان و کاندیداهای شورای اسلامی در صندوق های رای گیری وجود داشته است.

حسینی با اشاره به شرط سکونت برای رای دهندگان شهرهای زیر 100 هزار نفر جمعیت، تصریح کرد: حذف شرط سکونت رای دهندگان و یا درج قید سکونت یک‌ساله مطرح بوده است که مجلس قید حضور یکساله رای‌دهنده یا خانواده آن را تصویب کرد و ما باید خودمان عادت کنیم که اخلاق را رعایت کنیم و در محیط خودمان رای بدهیم.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراها - -

نظر شما در مورد : نتایج اعتراض‌ها در انتخابات شورا تاثیر شگرفی در تغییر آرا ندارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها