نسل من پای حرفش می ایستد

تاریخ انتشار : شنبه 31 تیر 1396 - ساعت : 13:13

کد مطلب: 27081 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرنام فخاری منتخب شورای پنجم نور در گفت و گو با مازندشورا؛

نسل من پای حرفش می ایستد

اختصاصی مازندشورا:فرنام فخاری جوان 28 ساله ای است که با 3826 رای به عنوان نفر دوم وارد صحن شورای شهر نور می شود، کارشناس ارشد عمران و دکتری مدیریت شهری دارد. این استاد دانشگاه خود را جوان ترین عضو شورای شهر استان می داند و با تکیه بر همین نیروی جوانی و تخصص خود توانست اعتماد مردم نور را به خود جلب کند.

اختصاصی مازندشورا:دکتر فرنام فخاری جوان 28 ساله ای است که با 3826 رای به عنوان نفر دوم وارد صحن شورای شهر نور می شود، کارشناس ارشد عمران و دکتری مدیریت شهری دارد.

این استاد دانشگاه جوان ترین عضو شورای شهر استان می باشد و با تکیه بر همین نیروی جوانی و تخصص خود توانسته است  اعتماد مردم نور را به خود جلب کند.

 

حال وهوای انتخابات شهر نور  را چگونه ارزیابی می کنید؟

انتخابات بسیار خوب و سالم برگزار شد و مردم توانستند در یک شرایط مثبت پای صندوق های رای بیایند و انتخابشان را انجام دادند.

شما با چه شعاری وارد عرصه ی انتخابات شدید؟

شعار اصلی انتخاباتی من این بوده است که " نسل من پای حرفش می ایستد" و سعی نکردم آن قدر وارد فضای وعده وعید شوم،  البته در کنار این شعار به بحث تخصص و تعهد نیز تاکید کردم.

از نظر شما چالش اصلی شهر نور چیست؟

بحث زیست محیطی اساسی ترین دغدغه ی من برای نور است. نور ساحل بزرگی که دارد و بزرگ ترین پارک جنگلی را نیز در خود جای داده است، که متاسفانه پارک جنگلی مان از امکانات رفاهی مناسب بهره مند نیست و گردشگران را به زحمت می اندازد.

ترکیب شورای شهر نور را چگونه ارزیابی می کنید؟

خوشبختانه ترکیب خوبی از سوی شهروندان انتخاب شده است.  شورا تلفیقی از تجربه و نیروی جوانی را به خود می بیند.

آیا شهردار نور را انتخاب کرده اید؟

گزینه های مختلفی وجود دارند. رزومه ها ارائه شده است واما ما  اعضای شورای شهر به گزینه ی خاصی نرسیدیم. مجرب بودن و تجربه ی مدیریت شهری داشتن، رعایت امانت داری و صداقت از مهم ترین ویژگی های مد نظر ماست و  شهردار به دور از جریانات سیاسی انتخاب خواهد شد تا برای مردم مستقل کار کند.

در پایان هم امیدوارم بتوانم پاسخگویی اعتماد مردم عزیز شهرم باشم .

مصاحبه: محمد حسن زاده

@hasanzade90


برچسب ها : #مازندشورا - گفتگو - شورای شهر نور -

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نسل من پای حرفش می ایستد

*

*


X https://sport45.site/