تاریخ انتشار : شنبه 31 تیر 1396 - ساعت : 16:09

کد مطلب: 27099 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آمبولانس های جدیدبرای حمل مردگان

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیر کل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت که سیستم حمل و نقل و آمبولانس متوفی نیاز به جامه نو و انقلاب جدیدی دارد که با واگذاری به بخش خصوصی این امر محقق می شود.

مازندشورا:مسعود احمدی روز شنبه در مجمع عمومی عادی سالیانه اتحادیه آرامستان های کشور که در قائمشهر افزود: در چند سال اخیر شاهد نوسازی و جایگزینی خودروهای جدید در سیستم تاکسیرانی کشور بودیم که این فرایند با واگذاری به بخش خصوصی سرعت گرفت.
وی با اشاره به اینکه ساماندهی بخش خصوصی در مورد حمل و نقل متوفی نیز دستور کار قرار گرفته ، افزود : سیستم حمل و نقل متوفی برای نوسازی و واگذاری به بخش خصوصی نیازمند همکاری شهرداری ها و جمع آوری اطلاعات لازم از خودروهای موجود است.

مدیر کل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور همچنین از امضای تفاهمنامه ای با شهرداری قائمشهر برای احیای کارخانه نساجی مازندران خبر داد و از آن به عنوان مهم ترین اتفاق رخ داده در این اتحادیه یاد کرد .
وی گفت : این کارخانه که یکی از قدیمی ترین کارخانه‌های نساجی خاورمیانه است، در چند سال اخیر به دلیل عدم توجه، با مشکلات خاص مواجه و دچار بحران شده بود و ما برای حمایت از تولیدات و صنایع داخلی کشور در سال اقتصاد مقاومتی نیاز بود نساجی مازندران مورد توجه ویژه ای قرار گیرد و در این راستا شهرداری قائمشهر در یک حرکت جهادی تلاش کرد تا تاسیسات این کارخانه را خریداری کند.
احمدی افزود: در حال حاضر کارخانه نساجی مازندران توانسته محصولات و تولیدات باکیفیتی ارائه دهد که امیدواریم سازمان آرامستان ها با استقبال از رعایت قانونی این تفاهم نامه به حمایت از تولیدات داخلی کمک کنند.

مدیر کل حراست سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور نیز در این همایش گفت: در بخش حراست، یکی از راه هایی که دنبال کرده ایم بحث رصد نارضایتی های ارباب رجوع بوده است. 
حمیدرضا موفق افزود: اتلاف وقت مردم در حوزه شهرداری ها یکی از نارضایتی های مراجعه کنندگان در دهه 80 بود که با سیستمی شدن شهرداری ها در دهه 90 این نارضایتی ها به حداقل رسید. 
وی گفت: در حوزه آرامستان ها نیز با توجه به مراجعات مردم، با سیستمی شدن و تجمیع خدمات در این حوزه از تلف شدن وقت جلوگیری شده است.
مدیر کل حراست سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، آمادگی در زمان وقوع بحران های طبیعی را نیز از جمله وظایف تعریف شده آرامستان ها برشمرد و افزود : در حوزه پدافند غیرعامل از طریق آمادگی آرامستان ها، به هنگام وقوع بحران، درصددیم تا با هیچ سانحه ای مواجه نباشیم.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شهرداری #آرامستان #افزود #نساجی #کارخانه #مازندران #بحران #نارضایتی #تولیدات #حراست #دهیاری #قائمشهر #خصوصی #شهرداری قائمشهر #داخلی #اتحادیه #سیستمی #نوسازی #آمادگی #خودروهای #احمدی #خدمات #واگذاری #سیستم #متوفی #مواجه #حمایت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آمبولانس های جدیدبرای حمل مردگان

*

*


X https://sport45.site/