مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2726 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 خرداد 1392 -ساعت : 21:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
4800 ناظر بر نحوه انتخابات شوراها در مازندران نظارت می کنند

4800 ناظر بر نحوه انتخابات شوراها در مازندران نظارت می کنند

مازند شورا: رئیس هیئت نظارت انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای مازندران گفت: چهارهزار و 800 ناظربر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای مازندران نظارت می کنند.

به گزارش مازند شورا به نقل از مهر، کمال علی پور عصر چهارشنبه در همایش بازرسین هیئت عالی نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهروروستای مازندران اظهار داشت:حدود پنج ماه گذشته فعالیت هیئت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر روستا در مازندران شکل گرفت و با تشکیل کلاس های آموزشی بازرسان به قوانین انتخابات آشنا شدند.

وی افزود: مازندران رتبه نخست برگزاری کلاس های آموزشی انتخابات و اطلاع رسانی به کاندیدای شورای کسب کرده است.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان حماسه سیاسی و اقتصادی، یادآورشد: مردم در روز 24 خرداد با حضور حداکثری در پای صندوق های اخذ رای حماسه سیاسی را رقم می زنند.

علی پور با اعلام اینکه دو میلیون و 68 نفر واجد شرایط رای دادن در مازندران وجود دارد، گفت: پیش بینی می شود 85 درصد ازمردم در 24 خرداد در انتخابات شرکت کنند.

وی  با بیان اینکه بیش از 17 هزار نفر در انتخابات شورای اسلامی مازندران شرکت کردند، افزود: سه هزارو 691 صندوق اخذ رای برای دریافت آرای مردم درانتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی مازندران تعیین شده است.

یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در مازندران برگزار می شود.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات - شوراها - -

نظر شما در مورد : 4800 ناظر بر نحوه انتخابات شوراها در مازندران نظارت می کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها