مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2729 -تاریخ انتشار : سه شنبه 21 خرداد 1392 -ساعت : 23:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 نامزدها بعد از انتخابات شوراها، ۲ روز فرصت اعتراض دارند

نامزدها بعد از انتخابات شوراها، ۲ روز فرصت اعتراض دارند

مازند شورا: رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، اسامی تایید صلاحیت‌شدگان نهایی این انتخابات را ۵۰ نفر خواند و گفت: نامزدها بعداز انتخابات شوراها، ۲ روز فرصت اعتراض دارند.

مازند شورا: محمد‌جواد کو‌لیوند در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، با اشاره به بررسی‌های نهایی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها درباره پرونده‌های شکایات برخی نامزدهای شوراها، تصریح کرد: با توجه به اینکه در چند استان اسامی نامزدهای تاییدصلاحیت‌شده بعد از پایان موعد مقرر اعلام شد، نامزدهای معترض زمانی برای اعتراض نیافتند.

نماینده مردم کرج و آسار‌ا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: نامزدهایی که خواستار شکایت در هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها بودند، پرونده‌های آنان با مجوز مجلس مورد بررسی مجدد قرار گرفت که حدود ۵۰ نفر از آنان تایید صلاحیت شدند و اسامی آنان از طریق هیات‌های عالی استان و فرمانداری‌های منطقه اعلام شد.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا بعد از انتخابات شوراها، نامزدهای معترض، فرصت برای اعتراض دارند یا خیر، گفت: نامزدهای معترض به نتایج از روز انتخابات تا دو روز یعنی از ۲۴ تا ۲۶ خرداد، فرصت اعتراض دارند.

کولیوند، افزود: اگر نامزدها در بخش هستند باید اعتراض خود را به هیات نظارت در شهرستان‌ها اعلام کنند و اگر در شهرستان‌ها هستند باید اعتراض خود را به هیات نظارت استان ارجاع دهند.هیات‌های بررسی کننده شکایات نیز  تا ۱۵ روز فرصت پاسخگویی به شکایت‌ها را دارندلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات - شوراها - -

نظر شما در مورد : نامزدها بعد از انتخابات شوراها، ۲ روز فرصت اعتراض دارند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها