مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2732 -تاریخ انتشار : دوشنبه 20 خرداد 1392 -ساعت : 18:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن

آخرین دور بررسی اعتراض ردصلاحیت‌شدگان

مازند شورا: عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، با اشاره به جلسه این هیات با مسئولان وزارت کشور، گفت: ۵۰ درصد نامزدهای معترض انتخابات شورا تایید صلاحیت شدند.

مازند شورا: محمد‌ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، با اشاره به جلسه هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی با مسئولان وزارت کشور، گفت: از آنجایی که برخی پرونده‌های شکایات نامزدهای انتخابات شوراها بعد از موعد مقرر از هیات‌های نظارت استان به هیات مرکزی رسید، جلسات مشترک با وزارت کشور در دستور کار قرار گرفت.
 
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: حدود ۱۰۰ پرونده که دقایق آخر به هیات مرکزی نظارت رسید که اعتراض آنها در جلسه این هیات با وزارت کشور بررسی شد و حدود ۵۰ درصد ردصلاحیت شدگان، تایید شدند.
 
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، تاکید کرد: امروز هم آخرین فرصت برای بررسی پرونده‌های ارجاعی به هیات مرکزی نظارت است که همه شکایت‌های نامزدها بررسی شود تا حقی از هیچ فردی ضایع نگردد.
 
عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، تصریح کرد: در جلسه با وزارت کشور هماهنگی‌هایی صورت گرفت تا سایت وزارت کشور برای اعلام اسامی تایید‌شدگان اطلاع رسانی کند
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، صلاحیت، شو - -

نظر شما در مورد : آخرین دور بررسی اعتراض ردصلاحیت‌شدگان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها