مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2734 -تاریخ انتشار : دوشنبه 20 خرداد 1392 -ساعت : 10:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن

زمان آغاز دوره چهارم شوراها اعلام شد

مازند شورا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز یکشنبه مصوب کردند که پایان دوره سوم شوراهای اسلامی و شروع به کار دوره چهارم شوراهای اسلامی یک ماه پس از دوره یازدهم ریاست جمهوری خواهد بود.

مازند شورا: به موجب مصوبه مجلس همچنین عنوان قانون تجمیع انتخابات دوره پنجم شوراهای اسلامی با دوره یازدهم ریاست جمهوری مصوب 1 /3/ 86 که در تاریخ 28 /2/ 87 توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام تایید شده، به «قانون تجمیع انتخابات دوره چهارم شوراهای اسلامی با دوره یازدهم ریاست جمهوری» تغییر می‌یابد.
 
مجلس با 152 رای موافق، 6 مخالف و 6 رای ممتنع از مجموع 207 نماینده حاضر، کلیات این طرح و با 159 رای موافق، 5 رای مخالف و 3 رای ممتنع، ماده واحده این طرح را به تصویب رساند.
 
پیش از تصویب این طرح، محمدجواد کولیوند نایب رییس کمیسیون شوراها اظهار کرد: پیش از این در قانون تجمیع انتخابات شوراها و ریاست جمهوری آمده بود که شروع به کار دوره چهارم شوراها یک ماه پس از آغاز به کار دوره یازدهم ریاست جمهوری است.
 
این در حالی است که مصوبات دوره سوم شوراها تا 24 خردادماه برای شهرداران لازم‌الاجراست و از 24 خرداد تا 12 شهریور شوراهای اسلامی نمی‌توانند مصوبه‌ای برای شهرداران داشته باشند.
 
وی در ادامه یادآور شد: برهمین اساس کمیسیون شوراها به این نتیجه رسید که ملاک شروع به کار دوره چهارم شوراها، پایان دوره سوم خواهد بود.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات - شوراها - مجلس - -

نظر شما در مورد : زمان آغاز دوره چهارم شوراها اعلام شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها