مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 27397 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 04 مرداد 1396 -ساعت : 15:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ششمین شهردار کیاسر چه‌کسی خواهد بود؟ قسمت سوم/ بررسی گزینه‌های مطرح

مازندشورا بررسی می‌کند:

ششمین شهردار کیاسر چه‌کسی خواهد بود؟ قسمت سوم/ بررسی گزینه‌های مطرح

اختصاصی مازندشورا: با توجه به انتخاب اعضای جدید شوراهای اسلامی، همچون سایر شهرهای مازندران بحث انتخاب شهردار، در محافل و مجامع شهری و سیاسی شهر کیاسر نیز جریان دارد. اگرچه بسیاری عملکرد شهردار فعلی را نسبت به شهرداران قبلی مثبت و قابل دفاع ارزیابی می‌کنند اما اعضای جدید شورای شهر کیاسر، گویا نظر دیگری دارند و جهت تسریع در توسعه و بهبود اوضاع شهر، نظر به تغییر شهردار دارند. در ادامه سلسه گزارش‌های مازندشورا در مورد کیاسر این بار به گزینه‌های احتمالی شهرداری می‌پردازیم.

اختصاصی مازندشورا: با توجه به انتخاب اعضای جدید شوراهای اسلامی، همچون سایر شهرهای مازندران بحث انتخاب شهردار، در محافل و مجامع شهری و سیاسی شهر کیاسر نیز جریان دارد. اگرچه بسیاری عملکرد شهردار فعلی را نسبت به شهرداران قبلی مثبت و قابل دفاع ارزیابی می‌کنند اما اعضای جدید شورای شهر کیاسر، گویا نظر دیگری دارند و جهت تسریع در توسعه و بهبود اوضاع شهر، نظر به تغییر شهردار دارند. در ادامه سلسه گزارش‌های مازندشورا در مورد کیاسر این بار به گزینه‌های احتمالی شهرداری می‌پردازیم.

 خلیل الله انتظاری

خلیل الله انتظاری که از سال 92 شهردار کیاسر است، این روزها در تلاش است تا دوباره بر کرسی شهرداری این شهر بنشیند. وی که مدرک فوق لیسانس شهرسازی دارد، رئیس هیئت کبدی استان و عضو هیئت رئیسه‌ی فدراسیون کبدی بوده است. انتظاری در روز تحلیف خود از گردشگری گفت و تاکید کرد باید مسافران را به نحوی وارد شهر کند، او در مصاحبه‌ای که چند روز قبل با یکی از وب سایت‌های محلی داشت، باز هم به همین موضوعات اشاره کرد. و گفت باید مسافران را به نحوی وارد شهر کرد. طرح‌های انتظاری و همکارانش به بهسازی ورودی شهر، و ایجاد مسیر کالسکه برای جذب گردشگر ختم شده است و امیدوار است با شعارهای گردشگری رای اعتماد دوباره‌ای از اعضای شورای شهر بگیرد.

انتظاری در تماسی که روز گذشته با نگارنده داشته است از عملکرد خود قابل دفاع کرده و می‌گوید شهری بدهکار را تحویل گرفته ولی امروز کیاسر بدهی خاصی ندارد. انتظاری از گسترش طرح تفصیلی و بالا رفتن قیمت زمین‌های اطراف کیاسر می‌گوید. همچنین شهردار فعلی کیاسر از رضایت همکاران و زیرمجموعه‌اش خبر می‌دهد.

حسن رادنیا

مهندس حسن رادنیا استاد دانشگاه است و مدرک فوق لیسانس عمران دارد. وی در رزومه‌ی خود شهرداری مناطق 2 و 3 شهرداری ساری را در دوران مهدی عبوری می‌بیند. او دو سالی رئیس سازمان عمران قائم شهر در دوران مهندس حجازی بوده است. رادنیا به گونه‌ای از نزدیکان دامادی نماینده‌ی مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی است. دامادی چند هفته قبل جلسه‌ای با اعضای شورای شهر کیاسر داشته است.

سید حسین رضوی نوا

مهندس سید حسین رضوی نوا متولد سال 1344 است. وی فارغ التحصیل دانشکده‌ی هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. او سابقه‌ی شهرداری در شهرهای فریدونکنار، فریم و گلوگاه را در کارنامه خود دارد. او در شهرداری‌های آبعلی و رودهن هم مسئولیت‌های مهمی داشته است. رضوی نوا مدرس دانشگاه امام محمد باقر ساری و دانشگاه رودهن هم بوده است.

سید سروش ساداتی جمالی

وقتی سروش ساداتی جمالی را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید درخواهید یافت سروش از نزدیکان قاسم قاسمی است. قاسم قاسمی را به گونه‌ای می توان پدیده‌ی انتخابات استان نیز نامید. در پیروزی بزرگ قاسمی، ساداتی جمالی نیز نقش داشته است و احتمالا به عنوان گزینه‌ی جبهه‌ی عملگرایی می‌خواهد شهردار کیاسر شود. سروش ساداتی که متولد 1367 است، در رزومه‌ی خود ریاست سازمان دانش آموزی ساری و ریاست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ساری را در کارنامه دارد. این مشاور شهردار گلوگاه را می‌توان در میان گزینه‌های بومی جای داد و شناخت نسبی و خوبی از اوضاع سیاسی و مسائل مختلف منطقه‌دارد.

همت محمدنژاد

همت محمدنژاد کاندیدای مستعفی دوره‌ی چهارم شورای شهر ساری است و در انتخابات اخیر ساری با رتبه بیست نهم نتوانست وارد شورای شهر ساری شود.

همت محمدنژاد متولد 1354 است و کارشناسی مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی، کارشناس ارشد مدیریت آموزشی و دکتری تکنولوژی آموزشی دارد. در حال حاضر عضو هئیت علمی دانشگاه آزاد ساری است که از همت محمدنژاد بیش تر یک چهره‌ی معلم دانشگاه دارد تا یک چهره ی اجرایی، سیاسی یا اجتماعی.

کریم برزگر

مهندس کریم برزگر کارشناس ارشد کشاورزی زراعت است. وی مدرس دانشگاه است و مدیرعامل شرکت تعاونی مازندگیاه ساری است. کیاسر با پتانسیل‌هایی که دارد می‌تواند تبدیل به یک برند در حوزه‌ی کشاورزی شود. آیا اعضای شورای شهر کیاسر با تکیه با توانایی‌های حوزه‌ی کشاورزی برزگر به وی اعتماد خواهند کرد؟

حسین محمودی

حسین محمودی که عضو کانون مهندسین ساری و سازمان نظام مهندسی استان مازندران است با تکیه به توانایی‌های دانش عمرانی خود را در قامت یکی از گزینه های شهرداری کیاسر می‌بیند. محمودی دارای گواهینامه مدیریت جامع سوانح طبیعی است که با مشکلات جغرافیایی کیاسر هم خوانی دارد. او ایجاد درآمد پایدار و توسعه‌ی شهری را محور برنامه های خود معرفی می کند.

سایر گزینه‌های مطرح

به نظر می‌رسد محمدحسن محمدی کیادهی، مهدی رضایی فرح آبادی دو کاندیدای شهر ساری که موفق به حضور در شورای شهر ساری نشدند، هم رایزنی‌هایی با اعضای شورای شهر کیاسر داشتند. برخی از بزرگان کیاسر هم سعیدی کیاسری و رضایی کلانتری که سابقه‌ی مسئولیت در سطح شهرستان را داشتند، پیشنهاد کردند که با موافقت آن‌ها همراه نبوده است همچنین سلطانی معاون عمرانی انتظاری شهردار فعلی کار بسیار سختی برای مجاب کردن اعضای منتخب شورای پنجم شهر کیاسر دارد.

یکی از معاونت‌های شهرداری های اطراف ساری نیز رایزنی‌هایی با اعضای شورای شهر داشته. وی که در زمینه‌ی روابط عمومی تجربه دارد می‌تواند کیاسر را آن گونه که باید معرفی نماید و به نوعی کیاسر را برند کند.

کیاسر شهر کوچکی است اما باید در نظر داشت که نباید کیاسر را شروع فعالیت سیاسی و اجتماعی در نظر گرفت. شهردار آتی این شهر روزهای سختی را پیش رو خواهد داشت. حال باید دید، معین رضایی کلانتری، محمدطاهر سعیدی کیاسری، محمدابراهیم ابراهیمی کیاسری، روح الله یوسفی کیاسری و سید حسن موسوی کیاسری چه کسی را به عنوان جانشین انتظاری معرفی می‌کنند؟

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ششمین شهردار کیاسر چ -

نظرات کاربران در مورد : ششمین شهردار کیاسر چه‌کسی خواهد بود؟ قسمت سوم/ بررسی گزینه‌های مطرح
 • مهدیپاسخ31چهار شنبه 04 مرداد 1396

  جناب مهندس عابدین نقیبی فوق لیسانس عمران و شهرسازی و سابقه زیادی در عمران و شهر سازی دارند.مهندس عابدین نقیبی مثل اخوی شان جناب آقای فرامرز نقیبی از مردان سخت کوش و با اخلاق منطقه چهاردانگه میباشند و گزینه خیلی خوبی برای شهردار کیاسر هستند.امیدواریم که موفق و پیروز باشند.

 • شهروند کیاسریپاسخ31چهار شنبه 04 مرداد 1396

  ازاعضای محترم شورای شهر کیاسر تقاضا داریم که آقای عابدین نقیبی را بعنوان شهردار کیاسر انتخاب کنند

 • سید سروش سادات جمالی پاسخ18چهار شنبه 04 مرداد 1396

  جناب سادات جمالی از افراد خوشنام در عرصهٔ مذهبی و مداحی استان هستند از سادات هستند و در پاکدستی ایشان هیچگونه شکی نیست قطعا چون از بچه های منطقه چهاردانگه هست گزینهٔ مناسبی برای شهرداری کیاسر هست

  • مهدی صادقی0پنج شنبه 05 مرداد 1396

   چه تشابه اسمی جالبی

 • بخشدار سابقپاسخ19چهار شنبه 04 مرداد 1396

  ۱-انتخاب سروش ساداتی را هم زمان باید ظهور عبوری تازه در منطقه چهاردنگه دانست

 • همکار فرهنگیپاسخ18چهار شنبه 04 مرداد 1396

  با توجه به شناختی که از جناب ساداتی جمالی دارم او عبوری دیگر در مرکز چهاردانگه یعنی کیاسر می باشد.جوانی انقلابی باتعصب و پرانرژیست که حمایت عبوری شهر ساری را نیز با خودش دارد.با انتخاب ایشان اینده ای به مراتب بهتر و روشنتر از حال برای شهر کیاسر پیش بینی میکنم.

 • همکار فرهنگیپاسخ20چهار شنبه 04 مرداد 1396

  رتباط خوب سروش جمالی با عبوری، دامادی، یوسف نژاد و شورای شهر میتواند به نفع کیاسر باشد.

 • علی رحیمیپاسخ17چهار شنبه 04 مرداد 1396

  سید سروش هم گزینه عملگرایی و قاسمی میباشد و هم ارتباط نزدیکی با حلقه اول دامادی و یوسف نژاد دارد و ارتباط بسیار خوبی هم با سید رمضان شجاعی کیاسری دارد اعتقاد حقیر این است شورای پنجم کیاسر میتواند به ایشون اعتماد کند

 • علی رحیمیپاسخ14چهار شنبه 04 مرداد 1396

  سید سروش هم گزینه عملگرایی و قاسمی میباشد و هم ارتباط نزدیکی با حلقه اول دامادی و یوسف نژاد دارد و ارتباط بسیار خوبی هم با سید رمضان شجاعی کیاسری دارد اعتقاد حقیر این است شورای پنجم کیاسر میتواند به ایشون اعتماد کند

 • عملگرایی تا پیشرفتپاسخ17پنج شنبه 05 مرداد 1396

  امتداد عملگرایی تا کیاسر
  فقط توسط
  ☆سید سروش ساداتی جمالی☆
  تحقق مییابد...
  ????????????????????????????

 • فعال رسانه ایپاسخ15پنج شنبه 05 مرداد 1396

  به عقیده ی من سروش ساداتی جمالی از استعدادهای شایسته و مدیران بادرایت استان هستند که باید از ظرفیتهای ایشان استفاده کرد

 • کیاسری ریکاپاسخ17پنج شنبه 05 مرداد 1396

  با سلام خدمت شما
  بنده با توجه به شناختی که از جناب مهندس ساداتی جمالی دارم و ارتباطات بسیار قوی ایشون با مدیران استانی و جوان بودن ایشون ، شناختی که ایشون از موقعیت منطقه ما و مشکلات داره مطمئنا میتونه بهتر از رقبای دیگه عمل کنه ..حالا دیگه وقتشه عرصه به جوانان تحول گرا برسه برای پیشرفت شهرمون ..

 • سیناپاسخ29پنج شنبه 05 مرداد 1396

  فقط مهندس عابدین نقیبی از مهندسان متخصص و کاردان منطقه صلاحیت شهردار کیاسر را دارند

 • محسنی کیاسریپاسخ18پنج شنبه 05 مرداد 1396

  آقا سید سروش ساداتی جمالی بسیار نیروی فعال اکتیو و برای شهر زیبای کیاسر موثر میباشد و بدلیل اشنایی با منطقه چهاردانگه میتواند گزینه خوبی باشد.آرزوی ما شهری آباد و آزاد است که با توانمندی این جوان عملگرا محقق خواهد شد....

 • زرنگارپاسخ19جمعه 06 مرداد 1396

  چی شد موقع پست و مقام شد یاد کياسر افتادید!
  مگر کياسر نیروهای توانمند ندارد که اینها شهردار بشود!!!!

 • علی پارسافرپاسخ15جمعه 06 مرداد 1396

  دکتر جمالی،عبوری دیگر خواهد بود،به امید موفقیت دکتر سید سروش جمالی،جوان مستعد و باپشتکار

 • علی اصغرابراهیمیپاسخ0جمعه 27 مرداد 1396

  اقای سیدسروش ساداتی گزینه خوبی خواهد.ب امید موفقیت ایشان

نظر شما در مورد : ششمین شهردار کیاسر چه‌کسی خواهد بود؟ قسمت سوم/ بررسی گزینه‌های مطرح

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها