مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2745 -تاریخ انتشار : شنبه 18 خرداد 1392 -ساعت : 15:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نمود فعالیت احزاب در انتخابات شوراها

مازند شورا: نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با تاکید بر اینکه انتخابات شوراها تحت تاثیر انتخابات ریاست جمهوری یازدهم قرار گرفته است، اظهار کرد: جریانات سیاسی و آرایش آنها بیشتر در شهرهایی مانند تهران خود را نشان می‌دهد

مازند شورا: نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با تاکید بر اینکه انتخابات شوراها تحت تاثیر انتخابات ریاست جمهوری یازدهم قرار گرفته است، اظهار کرد: جریانات سیاسی و آرایش آنها بیشتر در شهرهایی مانند تهران خود را نشان می‌دهد.

محمد ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با اعتقاد به اینکه در انتخابات شوراها فعالیت احزاب بیشتر در شهرهای بزرگ مانند تهران نمود دارد، گفت: معمولا در شهرستان‌ها چنین فضایی وجود ندارد که گرایش‌ها جنبه حزبی و جریانی داشته باشد و بیشتر در طیف‌های تخصصی و در محدوده شهرستان جریانات فکری و سیاسی و اجتماعی فعالیت دارند.

وی با تاکید بر اینکه وجود طیف‌های اصلاح‌طلب، اصولگرا و سایر جریانات تنها در تهران جریان دارد، اظهار کرد: ترکیب شوراها از نظر آرایش سیاسی آن طور که در تهران و شهرهای بزرگ به چشم می‌خورد در سایر شهرستان‌ها اینگونه نیست.

این عضو هیات رییسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با بیان اینکه انتخابات شوراها در این دوره متاثر از انتخابات ریاست جمهوری است، گفت: با توجه به فعالیت‌هایی که از روز گذشته برای تبلیغات انتخابات شوراها در حال انجام است می‌توان خوش‌بین بود که روز به روز این فعالیت‌ها بیشتر شده و نقش شوراها پررنگ دیده شود.

رضایی خاطر نشان کرد: همانطور که در انتخابات‌های گذشته هم شاهد بوده‌ایم برگزاری انتخابات ریاست جمهوری همواره پررنگ بوده و در این دوره می‌تواند عامل تقویت حضور مردم در پای صندوق‌های رای برای انتخابات شوراها هم باشد.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ،شوراها ،اح - -

نظر شما در مورد : نمود فعالیت احزاب در انتخابات شوراها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها