من و عبوری رفیق قدیمی هستیم/ آدمک‌هایی نمی‌خواهند این ارتباطات را ببینند

تاریخ انتشار : پنج شنبه 05 مرداد 1396 - ساعت : 20:59

کد مطلب: 27491 چاپ به اشتراگ گذاشتن

محمد دامادی در گفت‌وگو با مازندشورا؛

من و عبوری رفیق قدیمی هستیم/ آدمک‌هایی نمی‌خواهند این ارتباطات را ببینند

اختصاصی مازندشورا: روز گذشته محمد دامادی در صفحه شخصی اینستاگرام خود عکسی را به اشتراک گذاشت که مهدی عبوری هم در آن دیده می‌شد. محمد دامادی به همراه شهردار ساری و معاونانش به بازدید از پروژه‌های شهری رفتند. برای آنهایی که تا حدودی از معادلات سیاسی شهر ساری مطلع‌اند این عکس مفهوم زیادی دارد.

اختصاصی مازندشورا: روز گذشته محمد دامادی در صفحه شخصی اینستاگرام خود عکسی را به اشتراک گذاشت که مهدی عبوری هم در آن دیده می‌شد. محمد دامادی به همراه شهردار ساری و معاونانش به بازدید از پروژه‌های شهری رفتند. برای آنهایی که تا حدودی از معادلات سیاسی شهر ساری مطلع‌اند این عکس مفهوم زیادی دارد. این گونه عکس‌ها که نماینده‌ی مردم شهرستان ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی و شهردار ساری در آن حضور داشته باشد، در رسانه‌ها کم یاب است. در طول سال‌های گذشته چه از سوی خواص و نخبگان سیاسی و چه از سوی برخی فعالین اجتماعی و رسانه‌ای تحرکات و پویش‌هایی برای نزدیک کردن دامادی و عبوری شکل گرفته است اما به نظر می‌رسد چندان توفیقی نداشته‌اند. اقدام اخیر نماینده جوان ساری بهانه‌ای شد تا به سراغ برخی از صاحب نظران و فعالین سیاسی رفته و نظر آنان را جویا شویم البته در اولین گان نظر شخص دامادی را جویا شدیم

من و عبوری رفیق قدیمی هستیم

محمد دامادی که با اولین زنگ تلفن را پاسخ داده و در حالی که مشغول رانندگی بود با توقف نسبتا طولانی از این مصاحبه استقبال کرد بیان داشت: من و آقای دکتر عبوری از دوستان قدیمی هستیم و عده‌ای که دنبال منافع سیاسی خودشان هستند و این منافع را در یک فضای دوقطبی در حوزه‌ی مدیریت شهرستان ساری می‌یابند وانمودشان در افکار عمومی این بود که ما با همدیگر از نظر فکری فاصله داریم یا مشکلاتی بین ما وجود دارد. در حالی که ما در طول چهار سال که در دوره‌ی اول نمایندگی من بود، بارها و بارها نشست و تماس داشتیم. ایشان سه بار محبت کردند و تشریف آوردند تهران در ارتباط با حوزه‌های مدیریتی جلسه داشتیم. بنده هم دفتر ایشان رفتم و با هم جلسه گذاشتیم. تصاویر این دیدارها موجود است که نشان می‌دهد فضای گفت‌وگو میان من و آقای عبوری کاملا وجود داشته است.

برآیند همکاری من و عبوری مثبت است

دامادی پیرامون تصویر اخیر منتشر شده در صفحه اینستاگرامش بیان داشت: من شخصا این تصویر را عجیب نمی‌دانم. این دیدار دو جوان است که در شهر دارند کار می‌کنند و اتفاقا برآیند کار من و آقای عبوری برآیند مثبتی است. در حوزه‌های مسئولیت خودمان تلاشمان این است رضایت مردم را فراهم کنیم. حالا روزی که خداوند این توفیق را هم به بنده و هم به ایشان بدهد تا بتوانیم کار کنیم یا در سنگر دیگر بتوانیم خدمت کنیم.

آدمک‌هایی نمی‌خواهند این ارتباطات را ببینند

دامادی ادامه داد: ما جوانان شهر جای رشد داریم و قاعده این است که به هم کمک کنیم. حالا یک اشتباهاتی اتفاق افتاده است و منکر این قضیه نیستم که تاثیرگذار هم هست. البته آدمک‌هایی هم نمی‌خواهند این ارتباطات را ببینند. در ماه مبارک رمضان با ایشان جلسه‌ای در تهران داشتیم. این جلسه هم گفتیم اتفاق بیافتد تا آنهایی که دنبال این هستند تقابلی را بر روی کاغذها یا بر روی سایر نوشتارها ایجاد کنند نقش بر آب کنیم. این پیام را به همه‌ی مسئولین و مردم بدهیم که ما بچه‌ی یک شهر هستیم و از فرزندان موفق شهرمان دفاع می‌کنیم. همان طور که مستحضرید از فرماندار بسیار خوب، توانمند شهر مان حمایت می‌کنیم. ایشان هم همیشه در این مسیر هستند و فکر می‌کنم هرچه این ارتباط صمیمی‌تر و تنگاتنگ‌تر باشد، مردم شهر راضی‌تر هستند و چیزی جز رضایت مردم مد نظرمان نیست. چه کسانی که به بنده علاقه مند هستند و چه کسانی که به شهردار محترم و چه عزیزانی که به فرماندار محترم علاقه دارند، همه‌ی ما در یک قاب تعریف می‌شویم، آن هم قاب نوکری مردم. و ایشان هم تاکید کردند که تلاشمان بر این باشد که جلساتی که بیشتر دیده شود برگزار کنیم. به ایشان پیشنهاد کردم ما بیشتر در محافل و انظار عمومی دیده شویم. کارهایی که شهردار محترم انجام داده با همکاری شورای محترم به هر صورت اینها کارهای مثبتی است. دیروز در پارک بانوان رفتیم و بازدید کردیم، اینها اسنادش هم موجود است، در آن وقت که عضو شورای شهر بودم، می گفتم که شهر نیاز دارد پارک بانوان داشته باشند، دیروز خیلی خوشحال شدم وقتی رفتم وارد یک ساختمانی که دیدم یک کارگاه سازندگی دارد اتفاق میفتد و این کارگاه همان تفکراتی که در شورا فریاد می‌زدم و سایر اعضا نمی‌شنیدند را جامه‌ی عمل پوشیده شده است. این نشان می‌دهد ما جوان‌ترها افکارمان به هم نزدیک است، با هم حرکت می‌کنیم یا پل کابلی داراب، در شورا زمانی که این پیشنهاد را دادیم و آن طراحی اتفاق افتاد، ما کارهایش را آغاز کردیم، عده‌ای شروع کردند به قلم زدن که چرا باید پل کابلی بسازیم؟ آن وقت نگاه ما این بود که این پل باید تبدیل شود به یک المان شهری و امروز بسیار خوشحالم که آقای شهردار می‌گویند کار تقریبا تمام شده است، جای خوشحالی است و لذت می‌برم که ایده‌های بزرگ و کارهای بزرگ مطرح می‌شود.

تفرقه انگیزان بساط تفرقه را جمع کنند

فکر می‌کنم بهتر است از ظرفیت‌های جوانان شهرمان استفاده کنیم و انتظار هم بر این است لذا با تعامل و وحدتی که وجود دارد آنهایی که دنبال تفرقه انگیزی هستند بهتر است بساط تفرقه را جمع کنند و از شهر کوچ کنند. چون اینجا ساری است.

اینجا مرکز استان مازندران است. پیشانی استان است با مردم خوب و دوست داشتنی که حمایت می‌کنند، وقتی به انتخابات نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که من جوان که ناقابل هستم ولی مردم از من حمایت کردند، من را حفظ کردند، در سه انتخابات مهم پیاپی موفق بودیم. ولی این موفقیت مربوط به من نیست، مربوط به مردمی است که ما را تا به اینجا حمایت کردند، رشد دادند و دارند آرام آرام پرورش می‌دهند. امروز همین اتفاق برای حوزه‌ی مدیریت شهری هم می‌افتد، آقای عبوری مورد حمایت مردم هستند، مورد حمایت بنده هستند. و این را با حضورم که عمدا هم در شهرداری حضور پیدا کردم نشان دادم در حالی که ما می‌توانیم در دفتر بنده قرار بگذاریم اما در ساختمانی که خودمان زمانی که در شورا بودیم قرار گذاشتم و موضع مان را اعلام می‌کنیم که هرکس در مسیر مردم کار کند و مسیر درستی انجام دهد کمکشان می‌کنیم و البته باید دقت کنیم که در مسیر افرادی که سودجو هستند، دستشان را باید قطع کنیم که با تعامل این مساله حل خواهد شد.

اتحاد دامادی، عبوری حسین‌زادگان

دامادی پیرامون همکاری خود و فرماندار و شهردار ساری بیان داشت: من اسناد زیادی دارم که نشان می‌دهد پیگیر پروژه‌های شهری شدم، و این هم وظیفه‌ی ماست، فرقی نمی‌کند، پادگان شهر را ما جابجا کردیم، فقط هم تعامل این دو مجموعه می‌توانست این موضوع را رقم بزند. هیچ کارگروهی نتواسنت این کار را انجام دهد. اما دامادی، عبوری، حسین زادگان وقتی با هم متحد شدیم توانستیم این مهم را رقم بزنیم. دیدم سازه‌های خوبی ساخته شده، حس نوستالژی ما رعایت شده، بافت فرهنگی شهر رعایت شده، البته شاید هم نقایصی وجود داشته باشد، اما دیکته‌ی نانوشته غلط ندارد و این دیکته‌ی نوشته شده است که می‌تواند غلط داشته باشد. برای همه‌ی ما هم هست. مانند کاری که بنده می‌کنم یک جاهایی بنده در تجربه‌ای را در گذشته کسب کرده‌ام که در این دوره روند را بهتر طی می‌کنیم.

رسانه‌ها به وحدت مسئولین دامن بزنند

نماینده جوان ساری خطاب به رسانه‌ها بیان داشت: من خواهشم از رسانه‌ها هم این است دامن بزنند به وحدت بین مسئولین. استقبال کنند از وحدت. بالاخره ما اشتباهاتی هم داریم، این حق طبیعی رسانه است که انتقاد کند. اما حمایت کنید از نیروهای جوان شهر، و ما امیدواریم که بتوانیم دست در دست هم دهیم تا ساری را به جایگاهی که شایسته‌ی مرکز استان مازندران هست، برسانیم.

 این گزارش در گفت‌وگوهایی اختصاصی با برخی از صاحبنظران و نخبگان سیاسی شهر ساری ادامه خواهد داشت.

توضیح اینکه؛

پایگاه خبری مازندشورا حدودا دو سال قبل در گفت‌وگو و با عضو شورای شهر ساری از دیدارهای مهدی عبوری و محمد دامادی و همکاری آنان در مسائل شهری خبر داده بود.

آبان 94 نیز پایگاه خبری مازندمجلس ضمن گفت‌وگویی بر ارتباطات و همکاری بین این دو مسئول ساروی تاکید داشت.

گزارش از؛ محمد حسن زاده

نویسنده :

برچسب ها : #من-و-عبوری-رفیق-قدیمی-هستیم/-آدمک‌هایی-نمی‌خواهند-این-ارتباطات-را-ببینند


من و عبوری رفیق قدیمی هستیم/ آدمک‌هایی نمی‌خواهند این ارتباطات را ببینند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : من و عبوری رفیق قدیمی هستیم/ آدمک‌هایی نمی‌خواهند این ارتباطات را ببینند

*

*


X https://sport45.site/