مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2751 -تاریخ انتشار : شنبه 18 خرداد 1392 -ساعت : 01:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تنگ نظری‌ها جلوی توسعه روزافزون در شهر ساری را می‌گیرد

مازند شورا: شهردار ساری با انتقاد از سنگ اندازی برخی مخالفان توسعه ساری، اظهار داشت: تنگ نظری ها جلوی توسعه روزافزون در شهر ساری را می گیرد

مازند شورا: مهدی عبوری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: آهنگ توسعه و آبادانی در شهر ساری مرکز مازندران از ماههای اخیر آغاز شده و این توفیقات صرفا با تعامل شهرداری، شورای شهر و مردم فهیم ساروی بوده است.
 
وی افزود: متاسفانه عده ای در صدد هستند جلوی توسعه شهر ساری مرکز مازندران را بگیرند، چرا که ما به دنبال شهر آرمانی بوده و در آینده ای نه چندان دور، ساری را کلان شهر خواهیم کرد.
 
شهردار مرکز استان با اشاره به اینکه جوانگرایی و استفاده از استعدادهای خلاق نیروهای جوان در توسعه شهری مدنظر بنده است، تصریح کرد: متاسفانه برخی مدیران شهری گذشته صرفا با بکارگیری القاب غلط و ناتوان نشان دادن فعالیت های شهری، می خواهند جلوی توسعه شهر ساری با تکیه بر شهردار جوان را بگیرند.
 
وی با بیان اینکه مخالفان توسعه شهری ساری در واقع مخالف بنده " مهدی عبوری " هستند، یادآور شد: افراد تنگ نظر در توسعه ساری به زودی از اجرای برنامه های تخریبی خود ناکام خواهند ماند.
 
عبوری با اعلام اینکه دست تک تک افرادی که بخواهند برای توسعه ساری، گام بردارند را به گرمی می فشارم، افزود: شهردار ساری با تعامل قوی شورای منسجم در دوره چهارم، دست و پای مخالفان سرسخت توسعه و آبادانی در ساری را خواهد شکست.
 
وی بیان داشت: اتفاقات بزرگی در حوزه فعالیت های فرهنگی و عمرانی در شهر ساری صورت گرفته که به گواه شهروندان در 30 سال اخیر بی سابقه بوده است، بنابراین نباید بازیهای سیاسی و تفکرات جناحی در مدل توسعه شهری لحاظ شود تا ضرر این تفکرات غلط، چشم شهروندان را کور کند.
 
به گزارش مهر، شهردار ساری در اقدامی ابتکاری با آغاز تبلیغات نامزدهای شوراهای شهر در ستاد برخی از این نامزدها حضور یافته و برنامه های آینده و اقدامات صورت گرفته در شهر ساری را به اطلاع شهروندان و حامیان نامزدهای مورد نظر قرار می دهد.
 
این اقدام عبوری که در ستادهای انتخاباتی اکثریت اعضای فعلی شورای شهر و برخی نامزدهای مطرح برای تصاحب کرسی پارلمان شهری ساری که اکثرا از قشر جوان بوده، مورد استقبال شهروندان و حامیان آنان قرار گرفته است.
 
شهر ساری، مرکز مازندران در شورای اسلامی چهارم دارای 13 عضو اصلی برای خدمت رسانی به حدود 500 هزار ساروی خواهد بود.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،شوراها،ساری - -

نظر شما در مورد : تنگ نظری‌ها جلوی توسعه روزافزون در شهر ساری را می‌گیرد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها