مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2753 -تاریخ انتشار : جمعه 17 خرداد 1392 -ساعت : 12:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرصت کم تبلیغات شوراها برای شناخت نامزدها

مازند شورا: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: فرصت یک هفته‌ای تبلیغات شوراهای اسلامی برای به دست آوردن شناخت از نامزدها کم است.

مازند شورا: محمد نبی حبیبی امروز در حاشیه نشست خبری در حزب موتلفه اسلامی  اظهار داشت: فرصت تبلیغات انتخاباتی شوراهای اسلامی با توجه به ناشناخته بودن کاندیداها برای آن که مردم به یک شناخت مناسب از افراد دست پیدا کنند، کافی نیست.

وی ادامه داد: در این زمینه با تغییر قانون یا آیین‌نامه انتخابات باید اقداماتی برای اصلاح فرایند انتخاب اصلح صورت پذیرد.

وی در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار فارس در مورد سیاست خارجی دکتر ولایتی به عنوان کاندیدای مورد حمایت حزب موتلفه، بیان کرد: خط قرمزهای نظام در هر دولتی باید لحاظ شود، چنانکه رژیم غاصب اسرائیل هیچ‌گاه از نظر ملت و نظام ما قابل قبول نیست.

حبیبی افزود: توسعه روابط با سایر کشورها مورد تایید دکتر ولایتی است و وی در این زمینه تجارب ارزنده‌ای دارد که هیچ‌کدام از کاندیداها ندارند.

وی در مورد رابطه با آمریکا نیز بیان کرد: بنابر آن چه مقام معظم رهبری بیان کرده‌اند که اگر روزی آمریکا بر سر عقل آمده و ثابت کند دشمنی را کنار گذاشته، می‌توان راجع به آن تصمیم‌گیری کرد هر چند هیچ فرد صاحب‌نظری به رخ دادن این تحول در دولتمردان آمریکا خوشبین نیست.

حبیبی در پاسخ به سئوال دیگری در مورد کیفیت مناظره‌های انتخاباتی این دوره گفت: تخریب افراد در تریبون عمومی قابل قبول نیست و این موضوع در مناظرات امسال دیده نشد.

وی مجموع مناظرات امسال را نسبت به سال 88 بهتر توصیف کرد.

وی با تاکید بر ولایت‌پذیری دکتر ولایتی در عین دارا بودن رای و اجتهاد عقلانی خاطرنشان کرد: مشورت‌پذیری این کاندیدا که زمینه استفاده از نظرات کارشناسان را فراهم می‌آورد، بسیار ارزشمند است.

به گفته وی، یکی از ضعف‌های دولت فعلی ضعف تیم اقتصادی آن است و اینکه رئیس جمهور بنا داشت مسائل اقتصادی را با دستور حل کند.

حبیبی ادامه داد: موتلفه با هیچ رئیس جمهوری عقد اخوت نبسته و حمایت آن مشروط به حفظ اصول و شروط است.

وی با اشاره به ارائه نظر موتلفه در دولت‌های گذشته، تصریح کرد: حزب موتلفه به هر رئیس جمهوری که بر سر کار باشد، بدون سهم‌خواهی یاری رسانده و فهرستی از افراد توانمند با گرایش‌های مختلف سیاسی را در اختیار فرد منتخب قرار می‌دهد.

حبیبی در ادامه ابراز داشت: اگر حتی یک نفر نیز از افراد معرفی شده ما پذیرفته نشود، همکاری و حمایت خود از رئیس جمهور برگزیده را قطع نمی‌کنیم./ فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات - شوراها - تبلیغات - -

نظر شما در مورد : فرصت کم تبلیغات شوراها برای شناخت نامزدها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها