مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2753 -تاریخ انتشار : جمعه 17 خرداد 1392 -ساعت : 12:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرصت کم تبلیغات شوراها برای شناخت نامزدها

مازند شورا: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: فرصت یک هفته‌ای تبلیغات شوراهای اسلامی برای به دست آوردن شناخت از نامزدها کم است.

مازند شورا: محمد نبی حبیبی امروز در حاشیه نشست خبری در حزب موتلفه اسلامی  اظهار داشت: فرصت تبلیغات انتخاباتی شوراهای اسلامی با توجه به ناشناخته بودن کاندیداها برای آن که مردم به یک شناخت مناسب از افراد دست پیدا کنند، کافی نیست.

وی ادامه داد: در این زمینه با تغییر قانون یا آیین‌نامه انتخابات باید اقداماتی برای اصلاح فرایند انتخاب اصلح صورت پذیرد.

وی در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار فارس در مورد سیاست خارجی دکتر ولایتی به عنوان کاندیدای مورد حمایت حزب موتلفه، بیان کرد: خط قرمزهای نظام در هر دولتی باید لحاظ شود، چنانکه رژیم غاصب اسرائیل هیچ‌گاه از نظر ملت و نظام ما قابل قبول نیست.

حبیبی افزود: توسعه روابط با سایر کشورها مورد تایید دکتر ولایتی است و وی در این زمینه تجارب ارزنده‌ای دارد که هیچ‌کدام از کاندیداها ندارند.

وی در مورد رابطه با آمریکا نیز بیان کرد: بنابر آن چه مقام معظم رهبری بیان کرده‌اند که اگر روزی آمریکا بر سر عقل آمده و ثابت کند دشمنی را کنار گذاشته، می‌توان راجع به آن تصمیم‌گیری کرد هر چند هیچ فرد صاحب‌نظری به رخ دادن این تحول در دولتمردان آمریکا خوشبین نیست.

حبیبی در پاسخ به سئوال دیگری در مورد کیفیت مناظره‌های انتخاباتی این دوره گفت: تخریب افراد در تریبون عمومی قابل قبول نیست و این موضوع در مناظرات امسال دیده نشد.

وی مجموع مناظرات امسال را نسبت به سال 88 بهتر توصیف کرد.

وی با تاکید بر ولایت‌پذیری دکتر ولایتی در عین دارا بودن رای و اجتهاد عقلانی خاطرنشان کرد: مشورت‌پذیری این کاندیدا که زمینه استفاده از نظرات کارشناسان را فراهم می‌آورد، بسیار ارزشمند است.

به گفته وی، یکی از ضعف‌های دولت فعلی ضعف تیم اقتصادی آن است و اینکه رئیس جمهور بنا داشت مسائل اقتصادی را با دستور حل کند.

حبیبی ادامه داد: موتلفه با هیچ رئیس جمهوری عقد اخوت نبسته و حمایت آن مشروط به حفظ اصول و شروط است.

وی با اشاره به ارائه نظر موتلفه در دولت‌های گذشته، تصریح کرد: حزب موتلفه به هر رئیس جمهوری که بر سر کار باشد، بدون سهم‌خواهی یاری رسانده و فهرستی از افراد توانمند با گرایش‌های مختلف سیاسی را در اختیار فرد منتخب قرار می‌دهد.

حبیبی در ادامه ابراز داشت: اگر حتی یک نفر نیز از افراد معرفی شده ما پذیرفته نشود، همکاری و حمایت خود از رئیس جمهور برگزیده را قطع نمی‌کنیم./ فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات - شوراها - تبلیغات - -

نظر شما در مورد : فرصت کم تبلیغات شوراها برای شناخت نامزدها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*