مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2756 -تاریخ انتشار : جمعه 17 خرداد 1392 -ساعت : 12:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
معقول نیست شهردار ساری لیست انتخاباتی ارائه دهد

معقول نیست شهردار ساری لیست انتخاباتی ارائه دهد

مازند شورا: اصل بر این است که اعضای شورا بعد از انتخاب شدن توسط مردم، شهردار را انتخاب کنند و معقول به نظر نمی‌رسد کسی که شهردار است بخواهد لیست ارائه دهد/ از این لیست‌ها اطلاعی ندارم و البته شعور و فهم مردم را بالاتر از این می‌دانم که بخواهند بر اساس نظر دیگران رای دهند.

مازند شورا: عضو شورای شهر ساری با اشاره به اینکه برگزاری جشن و کنسرت در ساری تسهیل شده است، گفت: در گذشته برای برگزاری کنسرت موسیقی در ساری با مشکل مواجه بودیم.

به گزارش فارس ، جمال باقری شامگاه پنجشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار داشت: راه‌اندازی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری، از مطالبات ما در شورای شهر ساری بود.

وی ادامه داد:‌ با این دیدگاه که کارهای فرهنگی و اجتماعی در حوزه پر کردن اوقات فراغت و برنامه‌های شاد و جشن، نیاز شهر است.

باقری با اشاره به اینکه برگزاری جشن و کنسرت در ساری تسهیل شده است، یادآور شد: در گذشته برای برگزاری کنسرت موسیقی در ساری با مشکل مواجه بودیم.

وی با بیان اینکه زندگی شاد شهروندی، الزاماتی دارد و فقط منوط به برگزاری جشن و کنسرت نیست، خاطرنشان کرد: توجه همه‌جانبه به مسائل شهری می‌تواند ایجاد کننده شادابی در زندگی شهرنشینی باشد.

باقری با اشاره به اینکه امروز اگر متکدی در شهر نبینیم، نشاط به همراه می‌آورد، گفت: اگر کارتن‌خواب‌ها را در شهر نبینیم و به زیباسازی شهر توجه کنیم، شاداب‌تر زندگی می‌کنیم.

وی با بیان اینکه به دنبال ایجاد مراکز تفریحی و توریستی در ساری هستیم، ادامه داد: مردم با استفاده از این مراکز تا حدودی به رضایت‌مندی در زندگی شهری دست می‌یابند.

نامزد چهارمین دوره انتخابات شورای شهر ساری با اشاره به اینکه اولویت من بعد از انتخابات و حضور مجدد در شورا، توجه بیشتر به مسائل فرهنگی و اجتماعی است، تصریح کرد:‌ ضمن اینکه یک‌سری کارهای معمول از جمله ساخت پل، بازگشایی خیابان و ... هم باید بر اساس طرح تفصیلی انجام شود.

وی درباره ارائه لیست‌های انتخاباتی توسط برخی افراد خاص، گفت: از این لیست‌ها اطلاعی ندارم و البته شعور و فهم مردم را بالاتر از این می‌دانم که بخواهند بر اساس نظر دیگران رای دهند.

باقری خاطرنشان کرد: گاهی رفتارهای ما، شعور و فهم مردم را زیر سوال می‌برد.

وی درباره برخی بدعت‌ها اظهار داشت: اصل بر این است که اعضای شورا بعد از انتخاب شدن توسط مردم، شهردار را انتخاب کنند و معقول به نظر نمی‌رسد کسی که شهردار است بخواهد لیست ارائه دهد.

عضو شورای شهر ساری با اشاره به اینکه ارائه لیست برای ایجاد شور و نشاط انتخاباتی ایراد ندارد، تصریح کرد: ممکن است عده‌ای بخواهند از افرادی که وجهه خوبی پیدا کردند، استفاده و یا سوء‌استفاده کنند و این موضوع به ساز و کار بین خود افراد، برمی‌گردد.

وی با بیان اینکه من هم از گوشه و کنار سخنانی شنیده‌ام، ادامه داد: نمی‌دانم لیستی ارائه شده است یا نه.

باقری با اشاره به اینکه شهرداری مجاز نیست از اموال عمومی برای افراد خاصی تبلیغات کند، یادآور شد: اگر در این زمینه به یقین برسیم، برخورد می‌کنیم و با کسی تعارف نداریم.


 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات - شوراها - لیست - ساری - -

مطالب مرتبط با : معقول نیست شهردار ساری لیست انتخاباتی ارائه دهد
نظر شما در مورد : معقول نیست شهردار ساری لیست انتخاباتی ارائه دهد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها