مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 27577 -تاریخ انتشار : شنبه 07 مرداد 1396 -ساعت : 16:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن
از همگرایی مصلحتی بوی خوشی به مشام نخواهد رسید

دکتر فرشته احمدی:

از همگرایی مصلحتی بوی خوشی به مشام نخواهد رسید

اختصاصی مازندشورا:هر چه قدر همگرایی میان مدیران شهری و نمایندگان مجلس بیش تر باشد، واضح است که به نفع شهر خواهد بود اما از همگرایی هاي مصلحتی و موقتي بوی خوشي به مشام نخواهد رسيد.این که صرفا حسب شرایط و يا براي هدف خاص اين حرکت انجام شود بيشتر به معامله شبيه خواهد بود تا يك همگرايي واقعي !

اختصاصی مازندشورا:روز چهارشنبه هفته گذشته محمد دامادی در صفحه شخصی اینستاگرام خود عکسی را به اشتراک گذاشت که مهدی عبوری هم در آن دیده می‌شد. محمد دامادی به همراه شهردار ساری و معاونانش به بازدید از پروژه‌های شهری رفتند. برای آنهایی که تا حدودی از معادلات سیاسی شهر ساری مطلع‌اند این عکس مفهوم زیادی دارد.

نظر خانم دکتر احمدی فعال سیاسی در مورد پست اینستاگرام آقای دامادی طی یک یادداشت کوتاه:

هر چه قدر همگرایی میان مدیران شهری و نمایندگان مجلس بیش تر باشد، واضح است که به نفع شهر خواهد بود اما از همگرایی هاي مصلحتی و موقتي بوی خوشي به مشام نخواهد رسيد.این که صرفا حسب شرایط و يا براي هدف خاص اين حرکت انجام شود بيشتر به معامله شبيه خواهد بود تا يك همگرايي واقعي !
معتقدم مسئولان ساروی بايد تحملشان را نسبت به يكديگر بالا ببرند. اختلاف سليقه ها همیشه و همه جا وجود دارد اما بداخلاقی ها زيبنده نيست  و به توسعه شهرستان اسيب خواهد زد!
اگر همگرایی مبتنی بر اصول و اعتقاد به ارتقای شهرستان باشد قطعا نيكوست.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرشته احمدی - مازندش -

نظر شما در مورد : از همگرایی مصلحتی بوی خوشی به مشام نخواهد رسید

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها