مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2760 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 خرداد 1392 -ساعت : 10:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پیام روشن فرماندار ساری به داوطلبان انتخابات شورای شهرو روستا

مازند شورا: فرماندار ساری؛ از تمامی طرفیت ها در برخورد با متخلفان انتخاباتی استفاده می‌کنیم.

به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی فرمانداری ساری، فرماندار مرکز استان در همایش اخلاق و نحوه صحیح تبلیغات انتخابات با حضور داوطلبان شوراهای شهر و روستا ساری با بیان اینکه برخی در شعارهایشان قانون مداری را با غلظت مطرح اما خود قانون را نادیده می گیرند.
 
جواد واحدی تبلیغات زود هنگام و راه اندازی کارناوال تبلیغاتی و فعال کردن ستادهای انتخاباتی قبل از آغاز تبلیغات قانونی را از موارد تخلف این داوطلبان عنوان کرد.
 
وی با اشاره به اینکه نادیده گرفتن قوانین عامل بی نظمی و اختلال در برگزاری انتخابات سالم خواهد شد تصریح کرد: از تمامی طرفیت ها در برخورد با متخلفان انتخاباتی استفاده می کنیم.
 
جواد واحدی با بیان اینکه داوطلبان شورای شهر با مطالعه بیشتر بیشتر قوانین به سطح و وطایف قانونی خود در شوراها توجه کنند یادآور شد:تمامی فعالیت کاندیداها و هوادارانشان رصد و در صورت مشاهده تخلف تبعاتی دامنگیرشان خواهد شد.
 
به گفته جواد واحدی هدف فرمانداری ساری در انتخابات حفظ اخلاق انتخاباتی و حضور حداکثری است یادآور شد: اخلاق اسلامی و رعایت حریم شرعی نیز باید در انتخابات نهادینه شود.
 
وی ادامه داد: داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی از هرگونه تخریب و وعده های اجرا نشدنی پرهیز و برنامه های خود را برای توسعه و پیشرفت حوزه های انتخابیه خود ارائه کنند.
 
فرماندار جوان ساری انتخابات را عرصه نمایش شور و شعور مردمی بیان و گفت : انتخابات پیش رو نیز اراده و عزم ملی برای تحقق آرمانهای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در ترسیم افق روشن سیاسی است.
 
اضافه می شود تبلیغات انتخابات شوراهای  اسلامی شهرو روستا از ساعت 8 صبح پنج شنبه 16 خرداد آغاز و تا ساعت 8 صبح 23 خرداد ادامه دارد.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، تبلیغات، س - -

نظر شما در مورد : پیام روشن فرماندار ساری به داوطلبان انتخابات شورای شهرو روستا

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها